План діяльності на 2021 рік

про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Солонянської селищної територіальної громади

Відповідно до рішення Солонянської селищної ради  від 30.04.2021 року №252-9/VIII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік», згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Солонянської селищної ради (посилання: https://cutt.ly/cb0m8Cu) оприлюднюється проекти рішень селищної ради з аналізом їх регуляторного впливу.

З текстом проектів та аналізом їх регуляторного впливу можна ознайомитися також в приміщенні Солонянської селищної ради за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7.

Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань в місячний термін розробником проекту (з 20.05.2021 по 20.06.2021) за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, телефон (05669) 2-16-61, електронна адреса: solrada@i.ua.

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради