Переліки ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 28.07.2020 року.

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 11.09.2020 року.

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 19.11.2020 року.

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 15.12.2020 року.

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 28.01.2021 року.

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 25.02.2021 року.

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 31.03.2021 року.

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 30.04.2021 року.

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 04.06.2021 року.

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 24.06.2021 року

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 02.09.2021 року

Перелік ІІ типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 28.10.2021 року