A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Оголошення

30.12.2020

«Про внесення змін до оголошення на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради, опублікованого 10.12.2020р.»

Відповідно до Рішення Солонянської селищної ради № 11-1/VІІІ від 09.12.2020 «Про внесення змін до рішення селищної ради № 18-43/VІІ від 17.12.2019 року «Про структуру та умови оплати праці працівників апарату виконавчого комітету Солонянської селищної ради» (зі змінами) посаду головного спеціаліста юридичного відділу замінено на посаду спеціаліста І категорії юридичного відділу. Вважати оголошеною вакантною посадою – спеціаліст І категорії юридичного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

23.12.2020

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 • Директор комунального закладу культури «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради – 1 (одна) штатна одиниця.

 

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

 - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документу, що посвідчує особу, та про вищу освіту;

 - два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;

 - мотиваційний лист у довільній формі.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул.Гагаріна, 7, відділ організаційно-кадрової роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

 

З 24 грудня 2020 року по 06 січня 2021 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від трудових колективів та громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури.

 

22 січня 2020 року о 9.00 год відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду директора закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.

Об 11.00. год 22 січня 2020 року відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 2-12-68.

10.12.2020

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

 • Головного спеціаліста юридичного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України,  вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5-ти років. Знання Конституції України, нормативно-правових актів у сфері права, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, порядку проведення правової експертизи нормативно-правових документів, порядку систематизації, обліку і ведення правової документації.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку  з відповідними додатками; дві фотокартки 4 х 6 см; копії документів про освіту, копію документа, який посвідчує особу; письмова згода на збір та обробку персональних даних, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції». 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. 2-12-68.         

10.12.2020

На підстві рішення Солонянської селищної ради 1 сесії VІІІ скликання від 09.12.2020р. та відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради  (далі – Центр).

Основними завданнями  Центру є:

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Кваліфікаційні вимоги до претендента: вища освіта; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах – не менше 5 років.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію;

– згоду на збір та обробку персональних даних

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

–перспективний план розвитку комунальної установи “Центр надання соціальних послуг»  Солонянської селищної ради».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Приймання документів від претендентів здійснюється з 10 грудня 2020 року по 24 грудня 2020 року за адресою:  смт Солоне, вул. Гагаріна,7, каб. № 8.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 28 грудня 2020 року в приміщенні  Солонянської селищної ради за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна,7. 

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – начальник відділу організаційно-кадрової роботи, діловодства та контролю Дармостук Л.В., 2-12-68.

27.11.2020

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

 • Начальника відділу державної реєстрації  виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України,  вища юридична освіта не нижче ступеня. Стаж роботи на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше 10-ти років. Знання Конституції України, нормативно-правових актів у сфері права, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання», «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

 • Заступник начальника фінансового відділу Солонянської селищної ради

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта (економічна) не нижче ступеня спеціаліста. Стаж роботи за фахом в фінансовій сфері на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше 10-ти років. Знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», Бюджетного кодексу, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно складання та виконання місцевого бюджету, одержання міжбюджетних трансфертів, практику їх використання. Знання основ діловодства, досконале володіння державною мовою; впевнений користувач ПК, досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами Microsoft Office Excel, АІС «Місцеві бюджети», «Logica».

 

 • Спеціаліста І категорії відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України,  вища освіта не нижче ступеня спеціаліста. Стаж роботи на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше 5-ти років. Знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та діючого законодавства України професійного спрямування; основ діловодства; досконале володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

 

12.11.2020

Наказ відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради від 12.11.2020 №140 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директоракомунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Солонянської селищної ради "

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Солонянської селищної ради  (місце знаходження вул. Шевченко, 33, смт.Солоне, Солонянський район, Дніпропетровська область, 52400)

Найменування посади та умови оплати праці

Директор

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»;  наказу МОН від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти»

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду відповідно до Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

На посаду директора призначається  особа, яка має вищу освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

Претенденти на зайняття вакантної посади директора особисто подають такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову  заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- інші документи (сертифікати, посвідчення, характеристики, рекомендаційні листи, атестаційні листи, дипломи тощо), які можуть підтвердити професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється у відділі освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради з 13.11.2020 по 02.12.2020 включно до 17.00  за адресою:  смт.Солоне, вул.Гагаріна, 7 каб.9

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору

08.12.2020 у приміщенні Солонянської  селищної ради

Конкурсний відбір передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Тривалість іспиту становить 1 година 20 хвилин

Призначення на посаду

Призначення з 30.12.2020 року на вакантну посаду учасника конкурсу, який став переможцем, та укладення з ним контракту з дотриманням вимог законодавства про працю.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Ратушняк Алла Олександрівна

3-04-12

e-mail: solosvita@gmail.com

                               

11.11.2020

10.11.2020 Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Солонянська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад

02.10.2020

На виконання рішення Солонянської селищної ради від 11.09.2020 року № 3-50/VII «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області, відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області, затвердженого рішенням  Солонянської селищної ради від 11.09.2020 року № 3-50 /VII, розпорядження  селищного голови від 02.10.2020 №322-к/тр «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії», виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

Найменування юридичної особи: комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

Місцезнаходження: 52400, Дніпропетровська область, Солонянський район, смт Солоне, вулиця Шевченка, буд.33.

Найменування посад:

 • консультант – 1 штатна одиниця;
 • практичний психолог – 1 штатна одиниця.

Умови оплати праці: згідно штатного розпису.

Вимоги до кандидатів на посади педагогічних працівників: громадянство України, вільне володіння державною мовою, наявність вищої педагогічної освіти ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, мати організаторські здібності, моральні якості та стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджають виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу педагогічну освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата та місце проведення конкурсного відбору: 20 жовтня 2020 року, смт Солоне, вулиця Гагаріна, буд. 7.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

1) складання кваліфікаційного іспиту за напрямами:

 - знання законодавства у сфері освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», та інших нормативно-правових актів;

- знання методики викладання предметів;

- рівень володіння інноваційними технологіями, ІКТ.

2) співбесіди, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Кваліфікаційний іспит та  співбесіда і надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії проводяться в один день.

Документи на конкурс приймаються протягом 15-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: смт Солоне, вулиця Гагаріна, буд. 7. Додаткові відомості про умови конкурсу можна отримати за телефоном: 3-04-12, уповноважена особа Грекова Ірина Вікторівна.   

                                        Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

21.09.2020

Керуючись статтею 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», відповідно до Порядку утворення спостережної ради закладів охорони здоров’я Солонянської селищної ради, затвердженого рішенням Солонянської селищної ради  від 11.09.2020 № 17-50/VІІ,  повідомляємо про  намір утворити спостережну раду при закладах охорони здоров'я Солонянської селищної ради.

Член спостережної ради повинен відповідати таким вимогам:

- бездоганна ділова репутація;

- відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;

- наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;

- відсутність непогашеної судимості.

Пропозиції  від:

- Комунального некомерційного підприємства «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради;

- Комунального некомерційного підприємства «Солонянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області;

-  депутатів Солонянської селищної ради (за згодою);

- представників громадськості Солонянської об'єднанної територіальної громади та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції,

щодо включення своїх представників до складу спостережної ради при закладах охорони здоров'я Солонянської селищної ради  приймаються Солонянською селищною радою (смт Солоне, вулиця Гагаріна, буд. 7)  протягом 10 робочих днів з дати  розміщення інформації на сайті.

Електронна пошта виконавчого комітету селищної ради: solrada@i.ua

В заголовку необхідно зробити примітку «пропозиції до Спостережної ради».

Відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування, проводиться шляхом рейтингового голосування за кандидатів у члени спостережної ради на офіційному веб-сайті Солонянської селищної ради у строк, що не перевищує 20 днів та у спосіб, визначений Порядком утворення спостережної ради закладів охорони здоров’я Солонянської селищної ради.

18.09.2020 

ОГОЛОШЕННЯ 

На виконання рішення Солонянської селищної ради від 11.09.2020 року № 3-50 /VII «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області, відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області, затвердженого рішенням  Солонянської селищної ради від 11.09.2020 року № 3-50 /VII, розпорядження  селищного голови від 18.09.2020 №295-к/тр «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області та затвердження персонального складу конкурсної комісії», Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

Найменування юридичної особи: комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

Місцезнаходження: 52400, Дніпропетровська область, Солонянський район, смт Солоне, вулиця Шевченка, буд.33.

Найменування посади: директор навчального (навчально-тренувального) центру.

Умови оплати праці: згідно штатного розпису.

Вимоги до кандидата на посаду директора: громадянство України, вільне володіння державною мовою, наявність вищої педагогічної освіти ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, мати організаторські здібності, моральні якості та стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджають виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу педагогічну освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата та місце проведення конкурсного відбору: 29 вересня 2020 року, смт Солоне, вулиця Гагаріна, буд. 7.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

1) складання кваліфікаційного іспиту за напрямами:

 - знання законодавства у сфері освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», та інших нормативно-правових актів;

- знання основ управління діяльністю ЗЗСО, ЗДО, ПЗО;

- рівень володіння інноваційними технологіями, ІКТ.

2) співбесіди, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Кваліфікаційний іспит та  співбесіда і надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії проводяться в один день.

Документи на конкурс приймаються протягом 10-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: смт Солоне, вулиця Гагаріна, буд. 7. Додаткові відомості про умови конкурсу можна отримати за телефоном: 3-04-12, уповноважена особа Грекова Ірина Вікторівна.

 

                                          Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

Кандидати на посаду:

 1. Пушко Інна Володимирівна

Протокол №1 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області від 29.09.2020 

Протокол №2 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області від 29.09.2020 

Переможець конкурсу - Пушко Інна Володимирівна

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення сесії Солонянської селищної ради від   07.07.2016 № 10-11/VІІ «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників закладів культури комунальної власності Солонянської селищної ради» та на виконання Розпорядження селищного голови від 18.09.2020 №294-к/тр "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗПОСК "Солонянська мистецька школа" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області"

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

 • автобіографія;
 • 2 фото;
 • копії документів про освіту;
 • копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційний код;
 • витяг з трудової книжки;
 • довідка про наявність чи відсутність судимості;
 • 2 рекомендаційні листи, складені у довільній формі;
 • мотиваційний лист у довільній формі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації,  характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки тощо).

Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул.Гагаріна, 7, виконавчий комітет Солонянської селищної ради.

З 21 до 9 жовтня 2020 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від трудового колективу та громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури.

Конкурсний відбір проходить публічно. 21 жовтня  о 15.00 відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.  21 жовтня  о 15.30  відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проєкту програми розвитку закладу на один і п’ять років.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 3-04-12.

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

Розпорядження селищного голови від 07.10.2020 № 323 к/тр "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора ЗПОСК «Солонянська мистецька школа» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області"

 

Рішення сесії Солонянської селищної ради від 23.06.2020 № 9-48/VІІ «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору  на заміщення вакантних посад керівників  закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради»

13.07.2020 ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Малий груповий будинок» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра та стаж педагогічної роботи або роботи в соціальній сфері не менше трьох останніх років, володіють державною мовою, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію паспорта;

- копію документу про вищу освіту;

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка, приписного свідоцтва або довідки, яка видається замість військового квитка (за наявності);

- копію довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера;

- дві фотокартки розміром 4х6;

- мотиваційний лист у довільній формі (обсягом до 350 слів);

- програму та стратегію розвитку підприємства, установи, організації на 1 рік та на 3 роки.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, відділ організаційно-кадрової роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Солонянської  селищної ради.

До 24 липня 2020 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від громадськості та громадських організацій, які створені на території Солонянського району і діють на території Солонянської селищної ради.

Конкурсний відбір проходить публічно.

31 липня 2020 року відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.

03 серпня 2020 року відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проектів програм розвитку закладу на один і три роки.

 

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 3-04-12.

                                                                      Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

 

Розпорядження селищного голови від 03.01.2020 №8-к/тр "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Солонянської селищної ради"

03.01.2020  ОГОЛОШЕННЯ

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Згідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування відділу освіти виконавчого комітету селищної ради:

- начальника відділу – 1 (одна) штатна одиниця;

- спеціаліста І категорії  – 1 (одна) штатна одиниця.

     Основні вимоги до кандидатів на посаду начальника відділу: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; вільне володіння  державною мовою; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

     Основні вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; вільне володіння  державною мовою; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; загальний стаж роботи не менше трьох років.

Для участі у конкурсі подаються такі документи :

 • заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування;
 • заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
 • 2 фотографії розміром 4х6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларація  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції;
 • копія документа, який посвідчує особу громадянина України;
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • письмова згода на обробку персональних даних.

Згідно з чинним порядком   щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування ", "Про запобігання корупції",  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної  ради.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Звертатися за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, тел. 3-04-12. 

 

Розпорядження селищного голови від 02.01.2020 №7-к/тр "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад"

Прокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на   заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування- начальника та спеціаліста відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради

СПИСОК

осіб, які подали документи для участі у конкурсі  на  заміщення вакантної посади посадова особа місцевого самоврядування- начальник  відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Рось Ольга Андріївна

Конкурсна комісія

 

СПИСОК

осіб, які подали документи для участі у конкурсі  на  заміщення вакантної посади посадова особа місцевого самоврядування- спеціаліст  відділу освіти виконавчого комітету

 Солонянської селищної ради

 1. Лисенко Сергій Васильович
 2. Німко Вікторія Олександрівна
 3. Полторацька Ольга Вікторівна

Конкурсна комісія

 

02.01.2020

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: завідувач Надіївської сільської бібліотеки (0,5 ст).

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту та стаж роботи в бібліотечній галузі не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

 • автобіографія;
 • 2 фото;
 • копії документів про освіту;
 • копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду;
 • витяг з трудової книжки;
 • довідка про наявність чи відсутність судимості;
 • 2 рекомендаційні листи, складені у довільній формі;
 •  мотиваційний лист у довільній формі

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації,  характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки тощо).

Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул.Гагаріна, 7, виконавчий комітет Солонянської селищної ради.

З 03 до 22 січня 2020 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від трудового колективу та громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури.

Конкурсний відбір проходить публічно. 04 лютого о 15.00 відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.  04 лютого о 16.00  відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проекту програми розвитку закладу на один і п’ять років.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 3-04-12.

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

Розпорядження селищного голови від 20.01.2020 №Р-9 «Про затвердження персонального складу конкурсної комісії на заміщення посади керівника комунального закладу культури -завідувача Надіївської сільської бібліотеки Солонянянської селищної ради»

СПИСОК

осіб, які подали документи для участі у конкурсі  на  заміщення посади  керівника комунального закладу культури - завідувача Надіївської сільської бібліотеки Солонянської селищної ради»

 1. Полянська-Осух Анастасія Олександрівна

Конкурсна комісія

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на  заміщення посади  керівника комунального закладу культури - завідувача Надіївської сільської бібліотеки Солонянської селищної ради»

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на  заміщення посади  керівника комунального закладу культури - завідувача Надіївської сільської бібліотеки Солонянської селищної ради»

Рішенням конкурсної комісії у конкурсному відборі на заміщення вакантної  посади  керівника комунального закладу культури - завідувача Надіївської сільської бібліотеки Солонянської селищної ради» переможницею стала Полянська-Осух Анастасія Олександрівна.

Конкурсна комісія

02.01.2020  

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директор закладу позашкільної освіти сфери культури «Солонянська мистецька школа» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

 • автобіографія;
 • 2 фото;
 • копії документів про освіту;
 • копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду;
 • витяг з трудової книжки;
 • довідка про наявність чи відсутність судимості;
 • 2 рекомендаційні листи, складені у довільній формі;
 •  мотиваційний лист у довільній формі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації,  характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки тощо).

Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул.Гагаріна, 7, виконавчий комітет Солонянської селищної ради.

З 03 до 22 січня 2020 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від трудового колективу та громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури.

Конкурсний відбір проходить публічно. 04 лютого о 15.00 відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.  04 лютого о 16.00  відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проекту програми розвитку закладу на один і п’ять років.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 3-04-12.

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

Розпорядження селищного голови від 20.01.2020 №Р-7 «Про затвердження персонального складу конкурсної комісії на заміщення посади керівника закладу позашкільної освіти сфери культури –директора мистецької школи Солонянянської селищної ради»

 

СПИСОК

осіб, які подали документи для участі у конкурсі  на  заміщення посади керівника закладу позашкільної  освіти сфери культури – директора мистецької школи Солонянської селищної ради

 1. Бунчикова Тетяна Анатоліївна
 2. Євсікова Альона Вадимівна

Конкурсна комісія

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на  заміщення посади керівника закладу позашкільної  освіти сфери культури – директора мистецької школи Солонянської селищної ради

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на  заміщення посади керівника закладу позашкільної  освіти сфери культури – директора мистецької школи Солонянської селищної ради

Рішенням конкурсної комісії у конкурсному відборі на  заміщення посади керівника закладу позашкільної  освіти сфери культури – директора мистецької школи Солонянської селищної ради переможницею стала Бунчикова Тетяна Анатоліївна.

Конкурсна комісія

02.01.2020

 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директор комунального закладу культури «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту та стаж роботи в бібліотечній галузі не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

 • автобіографія;
 • 2 фото;
 • копії документів про освіту;
 • копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду;
 • витяг з трудової книжки;
 • довідка про наявність чи відсутність судимості;
 • 2 рекомендаційні листи, складені у довільній формі;
 •  мотиваційний лист у довільній формі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації,  характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки тощо).

Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул.Гагаріна, 7, виконавчий комітет Солонянської селищної ради.

З 03 до 22 січня 2020 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від трудового колективу та громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури.

Конкурсний відбір проходить публічно. 04 лютого о 15.00 відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.  04 лютого о 16.00  відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проекту програми розвитку закладу на один і п’ять років.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 3-04-12.

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

Розпорядження селищного голови від 20.01.2020 №Р-8 «Про затвердження персонального складу конкурсної комісії на заміщення посади керівника комунального закладу культури –директора публічної  бібліотеки Солонянянської селищної ради»

СПИСОК

осіб, які подали документи для участі у конкурсі  на  заміщення посади директора бібліотеки КЗК «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

 1. Шаровська Марія Богданівна

Конкурсна комісія

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на  заміщення посади директора бібліотеки КЗК «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на  заміщення посади директора бібліотеки КЗК «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Рішенням конкурсної комісії у конкурсному відборі на  заміщення посади директора бібліотеки КЗК «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області переможницею стала Шаровська Марія Богданівна

Конкурсна комісія

Архів

08 серпня 2019 року  відбулось засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  директора закладу загальної середньої освіти «Тритузнянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

Рішенням конкурсної комісії у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади  директора закладу загальної середньої освіти «Тритузнянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області  переможцем стала

 

ТЕРЕНТЬЄВА Валентина Петрівна

Протокол засідання

Конкурсна комісія

06.08.2019

6 серпня 2019 року  відбулось засідання конкурсної комісії щодо вивчення поданих претендентом документів

Рішенням конкурсної комісії до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади  директора закладу загальної середньої освіти «Тритузнянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області допущена

ТЕРЕНТЬЄВА Валентина Петрівна

Конкурсна комісія

02.08.2019

01 серпня 2019 року закінчився прийом документів  для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади  директора закладу загальної середньої освіти «Тритузнянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

СПИСОК

осіб, які подали документи для участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади   директора закладу загальної середньої освіти «Тритузнянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

 1. ТЕРЕНТЬЄВА Валентина Петрівна

Конкурсна комісія

01.08.2019 Наказ відділу освіти від 01.08.2019 №123 "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО "Тритузнянська гімназія" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області"

12.07.2019 Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО "Тритузнянська гімназія" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Наказ відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради від 08.07.2019 №121 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО "Тритузнянська гімназія" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

 

10.12.2018 Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників (практичного психолога, вчителя – реабілітолога) комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Солонянської селищної ради

Наказ відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради від 07.12.2018 №178 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад працівників комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Солонянської селищної ради"

10.01.2019

09 січня 2019 року закінчився прийом документів  для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад  педагогічних працівників  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради.

СПИСОК

осіб, які подали документи для участі у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад  педагогічних працівників  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради

 • на посаду «практичний психолог» (1 посада)
 1. МАЗУР Марина Геннадіївна
 • на посаду «вчитель-реабілітолог» (0,35 посади)
 1. СОТУЛА Оксана Вікторівна

Конкурсна комісія

11.01.2019

11 січня 2019 року  відбулось засідання конкурсної комісії щодо вивчення поданих претендентами документів

Рішенням конкурсної комісії до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад  педагогічних працівників  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради допущені:

 • на посаду «практичний психолог» (1 посада)

1.МАЗУР Марина Геннадіївна

 • на посаду «вчитель-реабілітолог» (0,35 посади)

2.СОТУЛА Оксана Вікторівна

Конкурсна комісія

15 січня 2019 року  відбулось засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради.

Рішенням конкурсної комісії у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад  педагогічних працівників  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради переможцями стали:

 • на посаду «практичний психолог» (1 посада)

1.МАЗУР Марина Геннадіївна

 • на посаду «вчитель-реабілітолог» (0,35 посади)

2.СОТУЛА Оксана Вікторівна

Конкурсна комісія

06.10.2018

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

     Директора будинку культури (КЗ «Солонянський будинок культури Солонянської селищної ради Дніпроптеровської області») - (1 ставка);

     Завідувача клубу (Широчанський сільський клуб) - (0,5 ставки);

     Завідувача бібліотеки (КЗ «Аполлонівська сільська бібліотека Солонянської селищної ради Солонянського району Дніпропетровської області») - (0,5 ставки);

     Завідувача бібліотеки (КЗ «Надіївська сільська бібліотека Солонянської селищної ради Солонянського району Дніпропетровської області») - (0,5 ставки).

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

 - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документу, що посвідчує особу, та про вищу освіту;

 - два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;

 - мотиваційний лист у довільній формі.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул.Гагаріна, 7, відділ організаційно-кадрової роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

До 21 жовтня 2018 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від трудових колективів та громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури.

Конкурсний відбір проходить публічно.

14 листопада 2018 року відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.

16 листопада 2018 року відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 2-12-68.

 

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

Розпорядження селищного голови

1. Розпорядження прос створення конкурсної комісії 

2. Претенденти на заміщення вакантних посад:

Солонянський будинок культури - відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Моїсєєнко Валентину Миронівну

Аполлонівстка сільська бібліотека - відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Горюватко Юлія Олександрівна

Надійвська сільська бібліотека -відповідно до рішення конкурсної комісії питання знято з розгляду

Широчанський сільський клуб - відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Щеміль Вікторію Миколаївну

13.07.2018

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти Солонянське навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів - Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Протокол №3 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Протокол №2 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Протокол №1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

СПИСОК

осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора КЗО Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

 1. СЕРГІЄНКО Володимир Григорович
 2. ШЕРСТЮК Наталія Олександрівна

Конкурсна комісія

У зв’язку з надходженням заяви від 06.08.2018 № 574 претендента ШЕРСТЮК Наталії Олександрівни про відкликання своєї заяви про участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора КЗО Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області, вносяться зміни у

СПИСОК

осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора КЗО Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

 1. СЕРГІЄНКО Володимир Григорович

Конкурсна комісія

Наказ відділу освіти від 03.08.2018 №108 "Про внесення змін до наказу від 01.08.2018 №107"

Наказ відділу освіти від 01.08.2018 №107 "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗО Солонянське навчально-виховне об’єднання "Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів - Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області"

Наказ відділу освіти від 12.07.2018 №105 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти Солонянське навчально-виховне об’єднання "Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів - Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області"

         Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти Солонянське навчально-виховне об’єднання "Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів- Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження вул. Шевченко, 33, смт.Солоне, Солонянський район, Дніпропетровська область, 52400)

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»  

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунального закладу освіти особисто подає такі документи;

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- копія документу про отримання відповідного рівня освіти;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- довідка про відсутність судимості;

- інші документи (сертифікати, посвідчення, характеристики, рекомендаційні листи, атестаційні листи, дипломи тощо), які можуть підтвердити професійні та/або моральні якості.

Прийом документів здійснюється у відділі освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради з 13.07.2018 по 01.08.2018 включно до 17.00  за адресою:смт.Солоне, вул..Гагаріна, 7 каб.9

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

09.08.2018  у приміщенні Солонянської  селищної ради

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

 • подання претендентами документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;
 • вивчення конкурсною комісією поданих претендентами документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу освіти;
 • перевірка на знання законодавства та професійних компетентностей;
 • публічний захист перспективного плану розвитку закладу (до 15 хвилин);
 • оприлюднення результатів конкурсного відбору.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адрес електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі

Анутдінова Олена Миколаївна

3-04-12

e-mail: solosvita@gmail.com

 

          Пропозиції до бюджету громади

                           

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь