ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 3 та 4 липня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

актуально для ВПО

З метою написання Програми інтеграції ВПО у громаду, просимо зацікавлених осіб пройти коротке опитування

Повномасштабна війна росії проти України спричинила різке збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб в Солонянській громаді. Люди залишилися на тимчасове, тривале або постійне проживання у нашій громаді, тому одним із головних завдань селищної ради є створення відповідних умов для захисту їх прав та забезпечення можливостей до послуг.

Солонянський центр культури і дозвілля привітав з Днем Конституції України мешканців та гостей нашої громади

З нагоди відзначення 27-ї річниці прийняття Конституції України у Солонянській громаді відбувся захід «З Україною в серці», приурочений до національного свята.

Відбулась зустріч представників благодійної організації Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та активної молоді Солонянської громади, у тому числі ВПО

28 червня в Центр активності громадян Солоне відбулась зустріч представників благодійної організації Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та активної молоді Солонянської громади, у тому числі ВПО.

29 та 30 червня в області відбуватимуться масштабні навчання

29 та 30 червня в Дніпропетровській області відбуватимуться масштабні навчання щодо відпрацювання алгоритму дій на випадок теракту на Запорізькій АЕС. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.