ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 3 та 4 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Відбувся онлайн-захід «Садочок-Онлай»

Організація освітнього процесу в Україні в умовах воєнного стану - це приклад того як педагоги, незважаючи на складнощі, можуть тримати освітній фронт.

Google запускає курс з кібербезпеки: 5 тисяч українців можуть пройти навчання безоплатно

За останній рік кількість кібератак росії проти України збільшилася втричі. При цьому 46% українських малих та середніх підприємств не змогли найняти спеціалістів з кібербезпеки через нестачу кваліфікованих фахівців.

Нлвини спорту Солонянської грмоади

Цими вихідними вихованці секції футбол ДЮСШ Солонянської селищної ради закінчили свою участь в Прем’єр-лізі Дніпропетровської області з футболу серед юнаків 2014 року народження. Команду наших футболістів нагородили медалями та кубком, а також визначили кращого гравця і кращого голкіпера команди