Поціновувачі творчості Ліни Костенко зібрались у Микільській-на-Дніпрі бібліотеці, де відбувся захід «Хай буде легко дотиком пера»

Сьогодні поціновувачі творчості Ліни Костенко зібрались у Микільській-на-Дніпрі бібліотеці, де відбувся захід «Хай буде легко дотиком пера».

Програма «Ти як?» – сукупність проєктів, які розробляють різні міністерства, щоб створити у державі нову екосистему турботи про ментальне здоров’я

Ми звикли говорити про стрес як про явище на рівні емоцій. Наче поганий настрій. Хіба це здатне завдати реальної шкоди? Тому, коли щодня без причини болять ноги, стає важко ковтати або різко падає зір, ми можемо навіть не допускати, що це сигнали психіки, а не фізичні хвороби. Навіть особливості поведінки, які ми можемо вважати рисами свого характеру, теж часом виявляються результатом постійних стресу й тривоги.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 2 та 3 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Уряд продовжив дію карантину через COVID-19

Кабінет Міністрів через COVID-19 продовжив режим надзвичайної ситуації в єдиній державній системі цивільного захисту, а також карантин на всій території України до 30 червня 2023 року.

Триває прибирання та упорядковування територій в Солонянській громаді

Активні мешканці Військового старостинського округу провели заходи із благоустрою –впорядкували прилеглі, прибудинкові території та здійснили покіс трави. Дякуємо кожному небайдужому за працю і ставлення до того, що нас оточує.