«Робота з емоційним вигоранням» — новий освітній серіал уже на платформі

Під час повномасштабної війни наші звичайні емоційні реакції загострилися, а хронічні стани — як-от утома чи вигорання - поглиблюються. Щоб допомогти українцям розібратися зі складними емоціями та напрацювати техніки для стабілізації свого психологічного стану, ми випустили новий освітній серіал під назвою «Робота з емоційним вигоранням». Цей серіал допоможе:

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Відпустки військовим під час дії воєнного стану

Під час війни відпустки для військовослужбовців призупинені, але командир військової частини має право надати відпустку за сімейними обставинами та з інших поважних причин. За яких життєвих ситуацій і на скільки діб?

Сьогодні в Україні відзначають День Сил спеціальних операцій ЗСУ

В цей день вітаємо наших мужніх українських військових із професійним святом та бажає переможного вогню та вдалих операцій! Дякуємо вам за мужність, силу та стійкість у боротьбі з орківскими загарбниками!

Пенсійний фонд України нагадує про способи реєстрації на вебпорталі

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що існує декілька способів реєстрації на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України: