Хроніки добра

Коли прийшов за адміністративною послугою, а на додачу тримав щиру посмішку та солодкий смаколик.

Доступні ліки у громаді

В рамках Програми реімбурсації Доступні ліки розроблено Електронну карту аптек-учасниць за посиланням https://cutt.ly/ASw5Kwv.

Проведено навчальні тренінги для освітян громади

Враховуючи зовнішні загрози та нестабільну ситуацію в Україні, спеціалістами Центр психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровськ Донецької області було організовано та проведено два тренінгові заняття для педагогів Солонянської громади, на базі Солонянського ліцею.

Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області анонсує проведення гарячої лінії

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що   29 квітня 2022 року з 10-00 до 11-00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія». На питання відповідатиме начальник сервісного центру Підодвірна Віра Сергіївна.

1028 гуманітарних наборів отримали внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися на території Солонянської громади

Станом на 26 квітня, відділ соціального захисту населення сформував та роздав  гуманітарні набори для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих в Солонянскій громаді: