МОЗ роз’яснює: як отримати професійну психіатричну допомогу під час війни

Через військові дії та агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Якщо ви або ваші близькі потребують психіатричної допомоги, її можна отримати за місцем фактичного перебування.

Дніпропетровськгаз нагадує про необхідність передачі показань лічильника газу

АТ «Дніпропетровськгаз» просить споживачів, які залишилися у регіоні і не поїхали через війну, передати показання лічильника газу. Передавати ці дані газовій компанії необхідно з 1 по 5 число квітня. Вчасно надана інформація – запорука точності розрахунків за об’єми спожитого газу.

Щиро дякуємо благодійникам!

Сьогодні Україні допомагає весь світ, ось і Солонянська громада отримала  гуманітарну допомогу від Всеукраїнського Благодійного фонду «Серце до серця». Волонтери медико-логістичного центру Серце до серця в стислі терміни надіслали такі вкрай необхідні для воїнів Збройних Сил України знеболювальні ліки, антибіотики, перев‘язувальні матеріали, засоби особистої гігієни, які вже сьогодні прямують до тих, хто боронить нашу Батьківщину.

ЮНІСЕФ спільно з Мінсоцполітики запускають програму грошової допомоги вразливим родинам із дітьми

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України.

Жителям Дніпропетровської області заборонено відвідування лісів на період воєнного стану

Начальником Дніпропетровської обласної військової адміністрації було видане розпорядження від 25 березня 2022року № 81/0/527-22  «Про заборону відвідування лісів населенням Дніпропетровської області у період воєнного стану»  аби уникнути небезпеки в умовах воєнного стану.