Звіт селищного голови Солонянської селищної територіальної громади за 2021 рік пройде в онлайн форматі

У п’ятницю, 11 лютого 2022 року о 14.00 год, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відбудеться звіт селищного голови Солонянської селищної територіальної громади Михайла Копейко перед громадою за підсумками роботи року, що минув. У зв’язку з поширенням на території України коронавірусної інфекції, введенням відповідних карантинних обмежень, звіт голови про роботу, виконану на займаній посаді впродовж останнього року проходитиме у прямому ефірі. Захід транслюватиметься на офіційній сторінці громади у Facebook https://www.facebook.com/solone.tg

Про день абітурієнта онлайн в Університеті митної справи та фінансів

Університет митної справи та фінансів залишається відкритим для абітурієнтів навіть в умовах карантину. Тому запрошуємо 29 січня 2022 року о 10:00 усіх охочих на День абітурієнта онлайн. На Вас чекає презентація Університету та освітніх програм. Учасники зустрічі ознайомляться з правилами вступу-2022, переліком предметів ЗНО для спеціальностей та дізнаються про особливості навчання в Університеті.

Електронні сервіси вебпорталу Пенсійного фонду України

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що удосконалення системи обслуговування відвідувачів, це одне з  головних завдань, яке ставить перед собою Пенсійний фонд України.