Відбувся конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків Солонянської селищної територіальної громади

26 листопада 2021 року відбувся конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків Солонянської селищної територіальної громади. До розгляду було подано одну конкурсну пропозицію. Таким чином, відповідно до умов конкурсу та за результатами оцінювання пропозицій, переможцем конкурсу одноголосно визначено ТОВ «Внутрішньобудинкові системи-2» з ціновою пропозицією 6,56 грн за м2.

Мінцифра проведе Дія.EduCon — масштабну онлайн-подію для фанатів цифрової освіти

Як навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки? Запрошуємо зануритися в тренди разом із експертами та амбасадорами цифрової освіти.   29 листопада 2021 року Міністерство цифрової трансформації України проведе масштабну онлайн-подію для фанатів цифрової освіти.

Дніпровський районний сектор № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області інформує

25 листопада 2021 року, згідно домовленості в рамках обмежувальних заходів в зв’язку з пандемією на COVID-19 відбулася робоча зустріч персоналу Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області,  з головним юристом організації партнера, «Солонянське бюро правової допомоги»  Наталією ПУШКАРЬОВОЮ.