Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

Отримали допомогу від благодійної організації «Надія та житло для дітей»

За сприяння служби у справах дітей Дніпропетровської обласної адміністрації, благодійною організацією «Надія та житло для дітей» було надано 130 продуктових набори. Із них 124 шт – для сімей внутрішньо переміщених осіб із дітьми та 6 шь – для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. А також памперси, дитячі суміші, фруктові та овочеві пюре.

Солонянщина отримала екстренну допомогу від іноземних друзів та партнерів

Розпочинаємо день з гарних новин! «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» надали нам сучасні потужні генератори, які допоможуть підтримувати роботу комунальних служб у нашій громаді та посилять її надійність та безперебійність.

1070 гуманітарних наборів отримали внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися на території Солонянської громади

Станом на 30 травня, відділ соціального захисту населення сформував та роздав гуманітарні набори для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих в Солонянскій громаді:

Як у 2022 році відбувається обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи?

Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області надає відповіді на найбільш поширені питання про те, як у 2022 році відбувається обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи?