У бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув захисник і вірний син України Максим Геннадійович Голуб, житель Солоного. Герой самовіддано став на захист нашої землі та до останнього безстрашно боровся із російським окупантом.

Солонянська селищна рада, усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Героя. Не знайти таких слів, які можуть зменшити тугу і смуток, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять, щира вдячність та безмежна шана полеглому Воїну-захиснику…

Старший сапер 2 інженерно-саперного взводу інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення старший солдат Голуб Максим Геннадійович загинув при захисті Батьківщини поблизу н.п. Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області.