Відповідно до частини 2 статті 335 Цивільного кодексу України Солонянська селищна рада повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

• Зблокований житловий будинок, розташований за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська ТГ, с. Калинівка, вул. Калинова, буд. 48-А/1 (Витяг  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна від 06.02.2023 року № 322008841, номер запису про взяття на облік 20048).
  • Житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, розташований за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська ТГ, с. Калинівка, вул. Калинова, буд. 86 (Витяг  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна від 06.02.2023 року № 322011531, номер запису про взяття на облік 20049).

Власників вказаного майна з документами, що підтверджують право власності, прохаємо звертатися до виконавчого комітету Солонянської селищної ради (смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 7) з метою зняття майна з обліку.

Солонянська селищна рада