Відповідно  до розпорядження селищного голови від 07.04.2021 № К-164 виконавчий комітет Солонянської селищної  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора комунального некомерційного підприємства  «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП « Солонянський ЦПМСД» формується у складі 6 чоловік відповідно до вимог визначених Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2017 р., № 1094 та рішення сесії Солонянської селищної ради від 25.02.2021 № 159-6/УІІІ «Про затвердження  Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, що належить до комунальної власності Солонянської селищної ради».

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

-  представники  органу управління;

-  представники трудового колективу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

-   представики галузевої профспілки.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність рішення суду про визначення щодо недієздатності або обмеженої дієздатності;

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати органу управління письмову заяву про самовідвід. У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством. У разі виникнення (виявлення) у члена конкурсної комісії вказаних вище обставин після формування складу конкурсної комісії такий член конкурсної комісії підлягає заміні не пізніше наступного робочого дня після встановлення (виявлення) зазначених обставин.

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади керівника - директора КНП «Солонянський ЦПМСД»  утворюється не пізніше чим через 20 днів після оприлюднення цього оголошення. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до відділу організаційно-кадрової роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Солонянської селищної ради протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення - до 17.00 години 21.04.2021 року.

Документи приймаються та реєструються за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, буд.7, Солонянська селищна рада. Тел. для довідок: (05669) 2-16-61

Конкурсна комісія