Нерухоме майно комунальної власності

Перелік діючих договорів оренди нерухомого майна станом на 01.07.2020 року

Перелік майна комунальної власності Солонянянської селищної ради, що може бути передано в оренду.

Перелік майна комунальної власності Солонянської селищної ради, що може бути передано в оренду станом на 11.09.2020 року.

Основні аспекти передачі нерухомого майна в оренду згідно Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Перелік першого типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Перелік першого типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду на аукціоні станом на 11.09.2020 року.

Перелік другого типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Перелік другого типу об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону станом на 11.09.2020 року.