Історія створення відділу "Центр надання адміністративних послуг"

21 жовтня 2019 року

відбулось урочисте відкриття
відділу Центр надання адміністативних послуг Солонянської селищної ради

Завдяки підтримці Міністерства соціальної політики України та Програми «U-LEAD з Європою» Солонянська селищна рада відкрила сучасний Центру надання адміністративних послуг - спільний ЦНАП громади та РДА.  Для мешканців громади стали доступними 127 адміністративних послуг: реєстрація бізнесу та нерухомого майна, послуги місцевого значення, земельні, соціальні  та паспортні послуги. Відтепер в одному місці швидко, якісно та оперативно можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги.

Створено також 2 віддалені робочі місця (ВРМ):

с. Аполлонівка, вул. Військове містечко,29

с. Василівка, вул. Стремського, 3

У головному офісі ЦНАП облаштовано вісім робочих місць. Всі співробітники ЦНАП та віддалених робочих місць пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене українськими та шведськими експертами Програми «U-LEAD з Європою». Головний офіс ЦНАП обладнано за підтримки Міністерства соціальної політики України та облаштувано для потреб людей з інвалідністю. Також в приміщенні ЦНАП знаходиться дитячий куточок.

Двері ЦНАП завжди відкриті для всіх!