A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

50 сесія 7 скликання

 1. Про  внесення змін до структури закладів та установ освіти, централізованої бухгалтерії відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради та приведення найменувань посад штатних розписів у відповідність до Класифікатора професій

 2. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Солонянської селищної ради 

 3. Про затвердження мережі закладів освіти Солонянської селищної ради на 2020/2021 навчальний рік
 4. Про внесення доповнень до рішення селищної ради від 17.12.2019 №13-43/ VIІ «Про надання пільги щодо плати за харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Солонянської селищної ради»

 5. Про створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 6. Про створення КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 7. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу  КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 8. Про перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНЕННЯ «СОЛОНЯНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ – ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» (ОПОРНИЙ ЗАКЛАД) СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "СОЛОНЯНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ» (ОПОРНИЙ ЗАКЛАД) СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 9. Про затвердження Положень про філії КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ  «СОЛОНЯНСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  

 10. Про затвердження статуту комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Орльонок» Солонянської селищної ради

 11. Про продовження терміну реорганізації закладів культури Солоня нської селищної ради шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ  «СОЛОНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 12. Про затвердження Порядку утворення спостережної ради закладів охорони здоров’я Солонянської селищної ради та Положення про спостережну раду закладів охорони здоров’я Солонянської селищної ради

 13. Про затвердження передавального акту комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Орльонок» Солонянського району»
 14. Про затвердження передавального акту ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇСЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ШИРОЧАНСЬКА ГІМНАЗІЯ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»  
 15.  Про внесення змін до Програми  розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Солонянській селищній раді Дніпропетровської області на 2019-2023 роки.
 16. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 23.06.2020 №14-48/VІІ «Про затвердження переліку та вартості платних послуг, що надаються КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської  селищної ради».
 17. ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА  (ПРОЄКТ)  до  рішення  сесії  селищної  ради  № 0-50 /УІІ від  11 вересня 2020 року. «Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 9-43/УІІ  від 17.12.2019  року  «Про  місцевий  бюджет  на  2020  рік»

 18. Про  внесення змін до Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності Солонянської селищної ради на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Солонянської селищної ради від 15.12.2017 року №18-25/VII

 19. Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами комунальної власності Солонянської селищної ради.
 20. Про внесення змін, шляхом доповнення, до рішення Солонянської селищної ради
  №18-49/
  VII від 28.07.2020 року «Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Солонянсько селищної ради, що підлягають передачі в оренду на аукціоні».
 21. Про внесення змін, шляхом доповнення, до рішення Солонянської селищної ради
  №19-49/
  VII від 28.07.2020 року «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Солонянсько селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону».
 22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Солонянської селищної ради для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Лаврик Ользі Іванівні.
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) громадянам.
 27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянам.
 29. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти КЗО «Аполлонівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Ромашка» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.
 30. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти КЗО «Кам’янський заклад дошкільної освіти «Топольок» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.
 31. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти КЗО «Надіївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Дюймовочка» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.
 32. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти КЗО «Широчанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Барвінок» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.
 33. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Загоровець Оксані Костянтинівні.
 34. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Гончаренку Івану Юрійовичу.
 35. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Загоровець Оксані Костянтинівні.
 36. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Безотосній Тамарі Олександрівні.
 37. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Карнаух Ірині Миколаївні.
 38. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Васильєву Олександру Михайловичу.
 39. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Рудик Лілії Володимирівні.
 40. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Малому Анатолію Петровичу.
 41. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кравченко Ганні Олегівні.
 42. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Морозу Руслану Андрійовичу.
 43. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Чабан Світлані Андріївні.
 44. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гавронському Геннадію Франковичу.
 45. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Дякуну Григорію Григоровичу.
 46. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Дякун Наталії Олександрівні.
 47. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Рогозній Юлії Вікторівні.
 48. Про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва.
 49. Про внесення змін до рішень Солонянської селищної ради.
 50. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради №66-47/VII від 05.05.2020 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «НАДІЯ-2018».
 51. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради №40-48/VII від 23.06.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (будівля громадської вбиральні)».
 52. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради №29-21/VII від 16.06.2017 року «Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди».
 53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншої житлової забудови громадянину Демчуку Василю Адамовичу.
 54. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Фізичній особі-підприємцю Єрмаковій Вікторії Іванівні.
 55. Про надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу «Дніпровський пасічник».
 56. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, шляхом укладення нового, Клименку Олександру Анатолійовичу.
 57. Про розірвання договору оренди земельної ділянки з Фізичною особою-підприємцем Єрмаковою Вікторією Іванівною.
 58. Про скасування рішення Солонянської селищної ради.
 59. Про внесення змін до рішення селищної ради № 4-43/VII від 17.12.2019 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Солонянської селищної ради на 2020-2024 роки»
 60. Про надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянам

 61. Про умови оплати праці працівників комунального закладу  «Малий груповий будинок» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

 62. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами  –  «Малий груповий будинок»

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь