A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

49 сесія 7 скликання

1.Про внесення змін до місцевої цільової Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території  Солонянської селищної ради  на 2018-2022 роки

Зміни до Паспорта Програми

Зміни до заходів Програми

2. Про затвердження Положення про Піклувальну раду закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради

3.Про затвердження Положення про порядок організації проведення конкурсного відбору членів Піклувальної ради закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради

4.Про затвердження  Положення про надання платних послуг  КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня»

5.Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Солонянській селищній раді Дніпропетровської області на 2019-2023 роки

6.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП "Солонянська багатопрофільна лікарня" Солонянської селищної ради на 2020 рік

7. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу закладів освіти Солонянської селищної ради 

8. Про внесення доповнення до рішення селищної ради від 27.04.2016 року № 6-8/VII «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Солонянської селищної ради».

9Про порядок розподілу орендної плати за користування нерухомим майном комунальної власності Солонянської селищної ради.

10. Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Солонянсько селищної ради, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

11. Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Солонянсько селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

12. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Красьохі Любові Олександрівні.

13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Шиліну Олександру Євгеновичу. 

14.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Бєкяну Дмитру Георгійовичу. 

15. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Клюшник Ользі Петрівні.

16. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Лебеденку Олегу Миколайовичу.

17. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кулику Євгену Миколайовичу.

18. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сидоренку Сергію Юрійовичу.

19. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Шиліну Олександру Євгенійовичу.

20Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Буневичу Сергію Васильовичу.

21. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Митрофановій Любові Євгеніївні.

22.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі-підприємцю Єрмаковій Вікторії Іванівні.

23Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.

24. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну часткову власність громадянам Ясногору Євгену Вікторовичу та Ясногор Людмилі Флорівні.

25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.

26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.

28. Про внесення  змін до рішень Солонянської селищної ради.

29. Про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва.

30. Про скасування рішення Солонянської селищної ради.

31. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Савчук Валентині Павлівні.

32. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

33. Про внесення змін до рішення селищної ради № 18-43/VІІ від 17.12.2019  «Про структуру та умови оплати праці працівників апарату  виконавчого комітету  Солонянської селищної ради»

34. Про внесення змін до рішення селищної ради № 23-43/VII від 17.12.2019 «Про затвердження плану діяльності Солонянської селищної ради з підготовки проектів  регуляторних актів у 2020 році»

35. Про затвердження звіту щодо виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 року

Звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 року по доходах

Звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 року по видатках

36. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проєкту рішення селищної ради "Ппро внесення змін до рішення селищної ради № 9-43/VII від 17.12.2019 "Про місцевий бюджет Солонянської селищної ради на 2020 рік"

37. Про прийняття до комунальної власності Солонянської селищної ради  комунального закладу  «Дитячий заклад оздоровлення  та відпочинку «Орльонок» Солонянського району»

38.Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-43/VII від 17.12.2019 «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Солонянської селищної ради на 2020 рік»

39.Про прийняття до комунальної власності Солонянської селищної ради майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Солонянського району

40. Про передачу майна  комунальному закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

41. Про звернення депутатів Солонянської селищної ради VII скликання.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь