A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

48 сесія 7 скликання

 1. Про внесення змін до структури і штатної чисельності закладів освіти та  централізованої бухгалтерії відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради. 

 2. Про затвердження Положення про проведення конкурсного  відбору  на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради

 3. Про зміну типу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «АПОЛЛОНІВСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та затвердження статуту ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «АПОЛЛОНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 4. Про внесення змін до Статуту ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ТРИТУЗНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 5. Про зміну типу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «ШИРОЧАНСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та реорганізацію шляхом приєднання ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ШИРОЧАНСЬКА ГІМНАЗІЯ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 6. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Солонянської селищної ради

 7. Про затвердження переліку та вартості платних послуг, що надаються  КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської  селищної ради

 8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради на 2020 рік

 9. Про внесення змін до Програми  розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Солонянській селищній раді Дніпропетровської області на 2019-2023 роки

 10. Про реорганізацію шляхом приєднання закладів культури до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ «СОЛОНЯНСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  

 11. Про реорганізацію шляхом приєднання закладів культури до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ «СОЛОНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 12. Про ліквідацію КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 13. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік
 14. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік
 15. Про внесення змін до рішення селищної ради № 4-43/VII від 17.12.2019 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Солонянської селищної ради на 2020-2024 роки»
 16. Про внесення змін до рішення селищної ради №66-43/VII від 17.12.2019 року «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, які підлягають приватизації».
 17. Про передачу у користування на праві оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності, Акціонерному товариству «Укрпошта».
 18. Про розірвання договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності з КП «Автопідприємство санітарного транспорту» Дніпровської міської ради.
 19. Про прийняття у комунальну власність Солонянської селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
 20. Про внесення змін до Положення про порядок проведення земельних аукціонів щодо оренди землі у Солонянській селищній раді.
 21. Про внесення змін до рішення селищної ради №16-8/VII від 27.04.2016 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які виносяться на аукціон (земельні торги).
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту.
 23. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту.
 24.  Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (будівля громадської вбиральні) Солонянській селищній раді.
 25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу «Дніпровський пасічник».
 26. Про затвердження переліку земельних ділянок, комунальної власності право власності на які виноситься на аукціон (земельні торги).
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та укладення договору з Акціонерним товариством «ДТЕК Дніпровські електромережі».
 28. Про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва.
 29. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.
 30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам (загальне).
 31.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд  громадянам (загальне).
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горб В.А.
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Савчукову В.В.
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.  Жучкову В.Є.
 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лебеденко К.Г.
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шаві Т.Г.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  гр. Красьохі Я.П.
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  гр . Горбу В.М.
 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого   селянського господарства
  гр. Янчук С.М.
 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  гр. Марченко В.М.
 41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  гр. Снісар С.О.
 42.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  гр. Колдун К.М.
 43.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  гр. Черепко А.В.
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Горб В.А.
 45.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Вавіловій Л.Г.
 46.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Осипенко Л.Г.
 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Янчук С.М.
 48.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Христиченко В.І.
 49.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Копиленко Г.Т.
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам ( ЗАГАЛЬНЕ).
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (загальне).
 52.  Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянам (загальне).
 53. Про внесення  змін до рішень Солонянської селищної ради.
 54. Рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність гр. Ткач С.М. та Ткач Т.Г.
 55. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо установлення  частини земельної ділянки ,на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель  торгівлі   ФОП МИРОСЕНКО А.В.
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянці Кучук Надії Климентівні.
 57. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
 58.  ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА (ПРОЄКТ) до  рішення  сесії  селищної  ради  № 0-48 /УІІ від  23 червня 2020 року. «Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 9-43/УІІ  від 17.12.2019  року  «Про  місцевий  бюджет  на  2020  рік»

 59. Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди за адресою смт Солоне, вул. Соборна, 123-в фізичній особі-підприємцю Чекурді Ірині Миколаївні.
 60. Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди за адресою смт Солоне, вул. Соборна, 123-б фізичній особі-підприємцю Чекурді Анатолію Анатолійовичу.
 61. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Мельнику Олегу Анатолійовичу
 62. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Черненку Володимиру Валентиновичу
 63. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Сангулу Сергію Миколайовичу
 64. Про внесення змін до рішення селищної ради №42-20/VII від 28.08.2019 «Про надання в оренду з подальшим правом викупу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою смт Солоне, вул.Усенко, 36 громадянину Чекурді Анатолію Анатолійовичу»
 65. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Солонянського району
 66. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності юридичної особи – комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Орльонок» Солонянського району»
 67. Про внесення змін до рішення селищної ради № 15-38/VІІ від 16.05.2019  «Про затвердження  переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Солонянської селищної ради»
 68. Про внесення змін до рішення селищної ради № 18-43/VІІ від 17.12.2019  «Про структуру та умови оплати праці працівників апарату  виконавчого комітету  Солонянської селищної ради»
 69. Про передачу стадіону «Колос» на баланс комунальному закладу позашкільної освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області
 70. Про передачу автомобілів-сміттєвозів на баланс Комунальному підприємству «Солонянський житлокомунсервіс»
 71. Про затвердження Місцевої програми у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення на 2020 – 2025 роки
 72. Про внесення змін до рішення селищної ради  № 2-43/VII від 17.12.2019 року «Про план соціально-економічного розвитку  Солонянської селищної ради на 2020 рік»
 73. Про надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо зміни цільового призначення  земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості громадянину Петренку Юрію Миколайовичу

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь