A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

47 сесія 7 скликання

 1. Звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради №9-43/VII від 17.12.2019 "Про місцевий бюджет Солонянської селищної ради на 2020 рік" (додаток 1додаток2  додаток 3 /додаток 4додаток 5 /додаток 6

  ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА (ПРОЄКТ)  до  рішення  сесії  селищної  ради  № 0-47 /УІІ від  05 травня 2020 року.   «Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 9-43/УІІ  від 17.122019  року  «Про  місцевий  бюджет  на  2020  рік»

 3. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради №2-43/VII від 17.12.2019 року "Про план соціально-економічного розвитку  Солонянської селищної ради на 2020 рік"
 4. Звіт про роботу відділу освіти виконавчого комітету  Солонянської селищної ради за 2019 рік
 5.  Про зміну найменування комунального закладу  «Василівська сільська бібліотека»
 6. Про зміну найменування комунального закладу  «Тритузнянська сільська бібліотека»
 7.  Про зміну найменування комунального закладу  «Кам'янська сільська бібліотека»
 8. Про зміну найменування комунального закладу  «Широчанська сільська бібліотека»
 9. Про зміну найменування комунального закладу  «Аполлонівська сільська бібліотека»
 10. Про зміну найменування комунального закладу "Надіївська сільська бібліотека"
 11. Про створення комунального закладу "Малозахаринська сільська бібліотека"
 12. Про створення комунального закладу культури "Малозахаринський сільський клуб".
 13. Про створення комунального закладу культури "Широчанський сільський клуб".
 14. Про зміну найменування комунальної  організації  «Василівський будинок культури Василівської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області».
 15. Про зміну найменування комунального  закладу культури «Жданівський селищний клуб Солонянської селищної ради Солонянського району Дніпропетровської області».
 16. Про зміну найменування комунального закладу культури «Кам’янський сільський клуб».
 17. Про зміну найменування комунального  закладу культури «Тритузнянський сільський будинок культури Широчанської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області».
 18. Про внесення змін до Статуту ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «СОЛОНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 19.  Про затвердження переліку та вартості платних послуг, що надаються КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської  селищної ради
 20. Про передачу майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської  селищної ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської  селищної ради.
 21. Про хід виконання у 2019 році «Програми Солонянської селищної ради забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа житлом на 2018 – 2020 роки»
 22. Про хід виконання у 2019 році «Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності Солонянської селищної ради  на 2018 – 2020 роки»
 23. Про внесення змін до рішень Солонянської селищної ради.
 24. Про затвердження розпоряджень селищного голови
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянам.
 26. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою с-ще Надіївка, вул. Шевченко, 1 громадянину Кушпіт Віталію Вікторовичу.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам за межами населеного пункту
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Безрукавій Ірині Вікторівні.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Баралей Надії Іванівні.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Мисак Олександрі Юріївні.
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гордієнко Любомирі Тирапонівни.
 35. Поро надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Гагаріна, 40а громадянину Матвійчуку Павлу Васильовичу.
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Лимар Наталії Анатоліївні.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Лаврику Сергію Володимировичу.
 38. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського пизначення для ведення фермерського господарства на території Солонянської селищної ради Фермерському господарству «АВС-М».
 39. Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди за адресою смт Солоне, вул. Шевченко , 8-Є фізичній особі-підприємцю Жалковському Анатолію Васильовичу.
 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Котенку Ігорю Сергійовичу.
 41. Про надання дозволу на розроблненнгя проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Усенку Андрію Корнійовичу.
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Усенко Світлані Анатоліївні.
 43. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Усенко Світлані Анатоліївні.
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Усенку Андрію Корнійовичу.
 45. По надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лебеденко Анні Григорівні.
 46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Зуб Юрію Васильовичу.
 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Поваляшко Вадиму Володимировичу.
 48. Про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва.
 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чорноус Дмитру Ярославовичу.
 50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кирейко Аллі Михайлівні.
 51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кирейку Івану Івановичу.
 52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кирейко Інні Валеріївні.
 53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Страшку Олександру Григоровичу.
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Зазуліну Максиму Олександровичу.
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Надія-2018».
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Соляник Миколі Володимировичу.
 57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Ряполовій Тетяні Іванівні.
 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сологуб Ірині Віталіївні.
 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гаржі Тетяні Миколаївні.
 60. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність громадянам Палагуті Руслану Віталійовичу та Сологуб Ірині Віталіївні.
 61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Скакуненко Наталії Петрівні.
 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Макаренко Анні Миколаївні.
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Шмигельському Миколі Миколайовичу.
 64. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 16.05.2019 року №47-38/VII "Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги Комунальному закладу "Солонянська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради" від 07.06.2018 року №43-28/VII".
 65. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Солонянській районній державній лікарні ветеринарної медицини.
 66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чекулаєву Євгенію Івановичу.
 67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту Солонянської селищної ради громадянину Баралею Сергію Яковичу.
 68. Про визнання рішень Солонянської селищної ради такими, що втратили чинність.
 69. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою смт Солоне, вул. Усенко, 58-В громадянину Богатчуку Івану Івановичу.
 70. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Задернюка, 233 громадянину Жиленку Вячеславу Юрійовичу
 71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби.
 72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Остапченку Олександру Володимировичу.
 73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Пелешко Анні Володимирівні.
 74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Голобороду роману Едуардовичу.
 75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Коняєву Віталію Вікторовичу.
 76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою водоохоронної зони та прибережної захисної смуги громадянці Макаренко Анні Миколаївні.
 77. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Полохачу Михайлу Петровичу.
 78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Рибалці Роксолані Василівні.
 79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" (опора 1).
 80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" (опора 2).
 81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" (опора 3).
 82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" (опора 4).
 83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" (опора 5).
 84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" (опора 6).
 85. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 86. Про розподіл земельної ділянки комунальної власності.
 87. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства на території Солонянської селищної ради громадянину Андрусішину Анатолію Матійовичу.
 88. Про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки з Товариством з обмеженою відповідальністю «Агро-Овен».
 89. Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки громадянину Радчуку Євгену Анатолійовичу.
 90. Про розподіл земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться за адресою смт Солоне, вул. Соборна, 127.
 91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянці Стасюк Ірині Олександрівні.
 92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Шеремет Інні Леонідівні.
 93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Руззі Ігору Альгердасовичу.
 94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Горбачу Олександру Леонідовичу.
 95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Шаровському Сергію Анатолійовичу.
 96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Крошці Василю Івановичу.
 97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Крошці Олександру Васильовичу.
 98. Про передачу у користування на праві оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності, управлінню соціального захисту населення Солонянської районної державної адміністрації.
 99. Про внесення доповнення до рішення селищної ради від 27.04.2016 року №6-81/VII «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Солонянської селищної ради».
 100. Про внесення змін до рішення селищної ради №66-43/ VII від 17.12.2019 року «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, які підлягають приватизації».
 101. Про внесення змін до рішення селищної ради №11-18/ VII від 20.1.2016 року «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу».
 102. Про затвердження розпорядження селищного голови №Р-39 від 24.02.2020 року, прийнятого в міжсесійний період.
 103. Про затвердження розпорядження селищного голови №Р-40 від 24.02.2020 року, прийнятого в міжсесійний період.
 104. Про прийняття нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності Солонянської селищної ради.
 105. Про внесення змін до цільової Програми створення, накопичення та використання місцевих матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Солонянської селищної ради на 2017 – 2021 роки
 106. Про внесення змін до рішення селищної ради № 15-38/VІІ від 16.05.2019  «Про затвердження  переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Солонянської селищної ради»
 107. Про внесення змін до рішення селищної ради № 18-43/VІІ від 17.12.2019  «Про структуру та умови оплати праці працівників апарату  виконавчого комітету  Солонянської селищної ради»
 108. Про внесення змін до рішення селищної ради № 3-34/VII від 04.12.2018 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальним підприємствам, що належать до комунальної власності Солонянської селищної ради на 2019 – 2023 роки»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь