A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Солонянський район

47 сесія 7 скликання

 1. Звіт про роботу відділу освіти виконавчого комітету  Солонянської селищної ради за 2019 рік
 2. Звіт директора КНП «Солонянський ЦПМСД» Солонянської селищної ради про роботу та результати діяльності за 2019 рік

 3. Про зміну найменування комунального закладу  «Василівська сільська бібліотека»

 4. Про зміну найменування комунального закладу  «Тритузнянська сільська бібліотека»

 5. Про зміну найменування комунального закладу  «Кам'янська сільська бібліотека»

 6. Про зміну найменування комунального закладу  «Широчанська сільська бібліотека»

 7. Про зміну найменування комунального закладу  «Аполлонівська сільська бібліотека»

 8. Про зміну найменування комунального закладу "Надіївська сільська бібліотека"

 9. Про визначення пріоритетних напрямків роботи та перспективи функціонування КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» в умовах впровадження медичної реформи вторинної ланки у 2020 році
 10. Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних  підприємств  Солонянської селищної ради
 11. Про затвердження переліку та вартості платних послуг, що надаються КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської  селищної ради
 12. Про передачу майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської  селищної ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської  селищної ради.
 13. Про хід виконання у 2019 році «Програми Солонянської селищної ради забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа житлом на 2018 – 2020 роки»

 14. Про хід виконання у 2019 році «Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності Солонянської селищної ради  на 2018 – 2020 роки»

 15. Про внесення змін до рішень Солонянської селищної ради.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянам.
 17. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою с-ще Надіївка, вул. Шевченко, 1 громадянину Кушпіт Віталію Вікторовичу.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам за межами населеного пункту
 20.  
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Баралей Надії Іванівні.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 23. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Мисак Олександрі Юріївні.
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гордієнко Любомирі Тирапонівни.
 26. Поро надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Гагаріна, 40а громадянину Матвійчуку Павлу Васильовичу.
 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Лимар Наталії Анатоліївні.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Лаврику Сергію Володимировичу.
 29. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського пизначення для ведення фермерського господарства на території Солонянської селищної ради Фермерському господарству «АВС-М».
 30. Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди за адресою смт Солоне, вул. Шевченко , 8-Є фізичній особі-підприємцю Жалковському Анатолію Васильовичу.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Котенку Ігорю Сергійовичу.
 32. Про надання дозволу на розроблненнгя проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Усенку Андрію Корнійовичу.
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Усенко Світлані Анатоліївні.
 34. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Усенко Світлані Анатоліївні.
 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Усенку Андрію Корнійовичу.
 36. По надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лебеденко Анні Григорівні.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Зуб Юрію Васильовичу.
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Поваляшко Вадиму Володимировичу.
 39. Про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва.
 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чорноус Дмитру Ярославовичу.
 41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кирейко Аллі Михайлівні.
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кирейку Івану Івановичу.
 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кирейко Інні Валеріївні.
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Страшку Олександру Григоровичу.
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Зазуліну Максиму Олександровичу.
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Надія-2018».
 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Соляник Миколі Володимировичу.
 48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Ряполовій Тетяні Іванівні.
 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сологуб Ірині Віталіївні.
 50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гаржі Тетяні Миколаївні.
 51. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність громадянам Палагуті Руслану Віталійовичу та Сологуб Ірині Віталіївні.
 52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Скукуненко Наталії Петрівні.
 53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Макаренко Анні Миколаївні.
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Шмигельському Миколі Миколайовичу.
 55. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Солонянській районній державній лікарні ветеринарної медицини.
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чекулаєву Євгенію Івановичу.
 57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту Солонянської селищної ради громадянину Баралею Сергію Яковичу.
 58. Про визнання рішень Солонянської селищної ради такими, що втратили чинність.
 59. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою смт Солоне, вул. Усенко, 58-В громадянину Богатчуку Івану Івановичу.
 60. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Задернюка, 233 громадянину Жиленку Вячеславу Юрійовичу
 61.  
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби.
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Остапченку Олександру Володимировичу.
 64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Пелешко Анні Володимирівні.
 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Голобороду роману Едуардовичу.
 66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Коняєву Віталію Вікторовичу.
 67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою водоохоронної зони та прибережної захисної смуги громадянці Макаренко Анні Миколаївні.
 68. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Полохачу Михайлу Петровичу.
 69. Про розподіл земельної ділянки комунальної власності.
 70. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства на території Солонянської селищної ради громадянину Андрусішину Анатолію Матійовичу.
 71. Про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки з Товариством з обмеженою відповідальністю «Агро-Овен».
 72. Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки громадянину Радчуку Євгену Анатолійовичу.
 73. Про розподіл земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться за адресою смт Солоне, вул. Соборна, 127.
 74.  
 75. Про передачу у користування на праві оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності, управлінню соціального захисту населення Солонянської районної державної адміністрації.
 76. Про внесення доповнення до рішення селищної ради від 27.04.2016 року №6-81/VII «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Солонянської селищної ради».
 77. Про внесення змін до рішення селищної ради №66-43/ VII від 17.12.2019 року «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Солонянської селищної ради, які підлягають приватизації».
 78. Про внесення змін до рішення селищної ради №11-18/ VII від 20.1.2016 року «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу».
 79. Про затвердження розпорядження селищного голови №Р-39 від 24.02.2020 року, прийнятого в міжсесійний період.
 80. Про затвердження розпорядження селищного голови №Р-40 від 24.02.2020 року, прийнятого в міжсесійний період.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь