A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

41 сесія 7 скликання

 1. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради № 3-35/УІІ від  18.12.2018 року « Про місцевий бюджет Солонянської селищної ради  на 2019 рік»

 2. Про внесення змін до рішення сесії Солонянської селищної ради від 28.08.2019 р. №5-40/VII «Про затвердження складу наглядової (піклувальної) ради закладів освіти Солонянської селищної ради»

 3. Про  внесення змін до штатного розпису КЗО  Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа  № 1 І-ІІІ ступенів - Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

 4. Про передачу комунального майна з балансу відділу освіти на баланс виконавчого комітету Солонянської селищної ради

 5. Про закупівлю послуги з організації харчування учнів та внесення змін до штатного розпису закладу загальної середньої освіти «Солонянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Сломінському Леоніду Франковичу.
 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянці Кондрашиній Наталії Миколаївні.
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Кондрашину Віталію Борисовичу.
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Побережець Любові Михайлівні.
 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сидоренко Тетяні Андріївні.
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Бондару Петру Миколайовичу.
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Авдієнко (Книрик) Інні Василівні.
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту Солонянської селищної ради громадянину Ковальчуку Євгенію Миколайовичу.
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Кучерявій Наталії Василівні.
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Бухтіярову Олександру Костянтиновичу.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Ткаченку Миколі Костянтиновичу.
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Паладічеву Євгенію Юрійовичу.
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Краськові Олександру Валерійовичу.
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Кучерявому Роману Вікторовичу.
 20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Багдашову Валерію Борисовичу.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту Солонянської селищної ради Фермерському господарству «АВС-М».
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту Солонянської селищної ради громадянину Андрусішину Анатолію Матійовичу.
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва.
 24. Про припинення права користування земельними ділянками для городництва.
 25. Про внесення змін до рішень Солонянської селищної ради.
 26. Про скасування рішень Солонянської селищної ради.
 27. Про прийняття у комунальну власність Солонянської селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянам.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту громадянину Вєлєдову Ніязу Коджайовичу.
 32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність громадянам Коструб Ірині Вікторівні та Коструб Наталії Василівні.
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 36. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 30/11 громадянці Костромській Наталії Вячеславівні.
 37. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 2 громадянам Гасанову Джанполаду Алі огли та Агамамедову Чингізу Тофік огли.
 38. Про надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення підсобного сільського господарства за межами населеного пункту Товариству з обмеженою відповідальністю «ДЖИЕФТІ СЕЛО».
 39. Про розірвання договору оренди земельної ділянки з Споживчим товариством Солонянського району.
 40. Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 22.01.2009 року з Шевельовим Валентином Васильовичем.
 41. Про передачу у користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності, Комунальному закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради.
 42. Про внесення змін до рішення селищної ради  № 2-34/VІІ від 04.12.2018 «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку селищної ради на 2019 рік»
 43. Про затвердження звіту щодо виконання селищного бюджету за 9 місяців 2019 року
 44. Про внесення змін до рішення селищної ради № 9-34/VІІ від 04.12.2018

  «Про надання згоди на прийняття установ до комунальної  власності Солонянської селищної ради»  

 45. Про внесення змін до рішення селищної ради № 15-38/VІІ від 16.05.2019  «Про затвердження  переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Солонянської селищної ради»

 46.  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь