A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

40 сесія 7 скликання

 1. Про внесення змін до місцевої цільової Програми забезпечення публічного порядку та публічної безпеки на території  Солонянської об’єднаної територіальної громади на період до 2020 року
 2. Про затвердження складу  наглядової  (піклувальної) ради закладів освіти Солонянської селищної ради.

 3. Про вступ до Всеукраїнської  асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

 4. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Солонянської селищної ради

 5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Галкіній Лілії Володимирівні
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Грищенко Олені Євгеніївні
 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Дмитренко Ксенії Іванівні
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянам
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Колісниченко Вірі Іванівні
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Мазурику Артему Олександровичу
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Мельник Поліні Петрівні.
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Намазовій Ользі Миколаївні.
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Нестеренку Сергію Васильовичу.
 16. Про продовження договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з Фермерським господарством «Петренко».
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Піткільовій Тетяні Василівні.
 18. Про прийняття у комунальну власність Солонянської селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Сасіку Володимиру Миколайовичу.
 20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Снігуру Анатолію Степановичу.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Тищенку Івану Сергійовичу.
 22. Про продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Усенку Юрію Анатолійовичу.
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шишці Лідії Пимонівні.
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Шостаковському Сергію Миколайовичу.
 26. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність» від 19.04.2017 року №18-20/VII 
 27. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради №16-39/VII від 27.06.2019 року «Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради №16-8/VII «Про затвердження переліку земельних ділянок, які виносяться на аукціон (земельні торги)
 28. Про визнання рішень Солонянської селищної ради такими, що втратили чинність.
 29. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою водоохоронної зони та прибережної захисної смуги громадянину Гавриленку Івану Івановичу.
 30. Про надання в оренду з подальшим правом викупу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою смт Солоне, вул. Усенко, 36 громадянину Чекурді Анатолію Анатолійовичу.
 31. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою смт Солоне, Ринкова площа, 21 громадянину Петренку Юрію Миколайовичу.
 32. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою с. Аполлонівка, вул. Юбкіна, 84-А громадянці Нечипоренко Ользі Вікторівні.
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Радіновській Софії-Катерині Дмитрівні.
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду з подальшим правом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості Товариству з обмеженою відповідальністю «Транс-Експрес».
 35. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 29.01.2019 року №02-2019.
 36. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту громадянці Петровій Олені Володимирівні.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянину
  Роговському Олегу Анатолійовичу.
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянці
  Роговській Ользі Юріївні.
 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення.
 40. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне вул. Соборна, 207 Акціонерному товариству комерційному банку «Приват Банк».
 41. Про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.
 43. Про затвердження Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності територіальної громади Солонянської селищної ради.
 44. Про визнання рішення Солонянської селищної ради №14-39/VII від 27.06.2019 року «Про передачу в користування на праві оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності, Приватному підприємству – фірми « ВОЛЬНА» таким, що втратило чинність.
 45. Про передачу в користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності, Головному управлінню пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.
 46. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради № 3-35/УІІ від  18.12.2018 року « Про місцевий бюджет Солонянської селищної ради  на 2019 рік»
 47. Про затвердження бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні  Солонянської селищної ради

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь