A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

39 сесія 7 скликання

 1. ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА (ПРОЕКТ) до рішення  сесії  селищної  ради  № 0-39 /УІІ від  27 червня 2019 року. «Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 3-35/УІІ  від 18.12.2018  року  «Про  місцевий  бюджет Солонянської селищної ради  на  2019  рік»
 2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Безрукавій Ірині Вікторівні.
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Білому Роману Євгенійовичу.
 4. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Котенко Людмилі Едуардівни» від 04.12.2018 року №38-34/VII.  
 5. Про внесення змін до рішення селищної ради № №16-8/VII від 27.04.2016 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які виносяться на аукціон (земельні торги).
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Гарбуз Ярославі Віталіївні.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянам.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі-підприємцю Чекурді Анатолію Анатолійовичу.
 11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянці Чекурді Ірині Миколаївні.
 12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 13. Про продовження терміну дії оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку з Приватним акціонерним товариством «Київстар» за адресою смт Солоне, вул. Строменко, 4/1.
 14. Про продовження терміну дії оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Незалежності, 26-А громадянину Сафонову Борису Григоровичу.
 15. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з Фермерським господарством «Петренко».
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Надія-2018».
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Комунальному закладу «Солонянський будинок культури Солонянської селищної ради Дніпропетровської області».
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Сангул Ніні Василівні.
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Солянику Дмитру Михайловичу.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати в спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам Грановській Ларисі Іванівні та Чекулаєву Євгену Івановичу.
 21. Про розірвання договору оренди земельної ділянки з Споживчим товариством Солонянського району.
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Тюрень Оксані Іванівні.
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту Солонянської селищної ради громадянину  Феоктістову Володимиру Володимировичу.
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Зінченко Ларисі Анатоліївні.
 25. Про надання згоди на прийняття майна із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Дніпропетровської області в особі Дніпропетровської обласної ради до комунальної власності Солонянської селищної ради.
 26. Про передачу комунального майна з балансу Комунального некомерційного підприємства «Солонянський центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс Виконавчого комітету Солонянської селищної ради.
 27. Про продовження терміну дії договору оренди рухомого майна комунальної власності шляхом укладення нового.
 28. Про передачу у користування на праві оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності, Приватному підприємству – фірмі «ВОЛЬНА».
 29. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами.
 30. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для рибогосподарських потреб.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Колосовій Маргариті Леонідівні.
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.
 33. Про затвердження Положення про порядок перепланування, переобладнання, реконструкції житлових та нежитлових будівель, приміщень (квартир), зміни їх функціонального призначення на території Солонянської селищної ради
 34. Про  затвердження статуту закладу загальної середньої освіти «Тритузнянська гімназія»  Солонянської селищної радиДніпропетровської області
 35. Про внесення змін до рішення селищної ради № 15-38/VІІ від 16.05.2019 «Про затвердження  переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Солонянської селищної ради»
 36. Про внесення змін до рішення селищної ради № 18-34/VІІ від 4.12.2018«Про затвердження плану діяльності Солонянської селищної ради з підготовки проектів  регуляторних актів у 2019 році»
 37. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік
 38. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на
  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік
 39. Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-34/VІІ від 04.12.2018 «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку селищної ради на 2019 рік»
 40. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Солонянської селищної  ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь