A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

38 сесія 7 скликання

 1. ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА до  рішення  сесії  селищної  ради  № 0-38 /УІІ від  16 травня 2019 року. «Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 3-35/УІІ  від
  18.12.2018  року  «Про  місцевий  бюджет Солонянської селищної ради  на  2019  рік»
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення в смт Солоне вул. Гагаріна.
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці
  Брюховецькій Ользі Олексіївні.
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці
  Холох Тетяні Анатоліївні.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу громадянам.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам
 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Коваль Галині Миронівні.
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Мельниченку В’ячеславу Юрійовичу.
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Поляковій Наталії Григорівни.
 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Доленюку Владиславу Олександровичу.
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Семененку Юрію Івановичу.
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Лещенку Дмитру Володимировичу.
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Федосову Олександру Яковичу.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 15.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Шевченко Наталії Володимирівні.
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бедрій Іванні Іванівні.
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Поляковій Наталії Григорівні.
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Міросенко Тетяні Петрівні.
 20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Петренку Василю Яковичу.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Клікуну Ігору Павловичу.
 22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою водоохоронної зони та прибережної захисної смуги громадянці Шевченко Наталії Володимирівні.
 23. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Косих Євгену Геннадійовичу» від 04.12.2018 року №43-34/VII.
 24. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги Комунальному закладу «Солонянська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» від 07.06.2018 року №43-28/VII.
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Пархоменку Владиславу Миколайовичу.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Товариству з обмеженою відповідальністю «Колос».
 27. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, яка знаходиться за адресою смт Солоне, вул. Задернюка, 2 АТ «Райффайзен Банк Аваль».
 28. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 22.03.2016 року укладеного з ПАТ «Укртелеком».
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду з правом викупу для іншої житлової забудови громадянину Демчуку Василю Адамовичу.
 30. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 4 фізичній особі-підприємцю Козлову Володимиру Олександровичу.
 31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Жиленку Вячеславу Юрійовичу.
 32. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради «Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для передачі в приватну власність громадян» від 25.08.2011 року №21-11/VI .
 33. Про визнання рішень Солонянської селищної ради такими, що втратили чинність.
 34. Про передачу комунального майна в оперативне управління.
 35. Про передачу комунального майна з балансу відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради на баланс виконавчого комітету Солонянської селищної ради.
 36. Про передачу у користування на праві оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності ГО «Спортивний Корпус Дніпро».
 37. Про скасування рішення Солонянської селищної ради №46-37/VII від 26.03.2019 року «Про поділ земельної ділянки комунальної власності».
 38. Про затвердження  місцевої Програми охорони навколишнього природного середовища на 2019 – 2025 роки
 39. Про затвердження переліку  проектів, що  реалізуються  за  рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та селищного бюджету  у 2019 році
 40.  Про внесення змін до рішення селищної ради  № 11-35/VІІ  від 18.12.2018 «Про структуру та умови оплати праці працівників апарату виконавчого комітету  Солонянської селищної ради» 

 41. Про внесення змін до рішення селищної ради  № 2-34/VІІ від 04.12.2018 «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку селищної ради на 2019 рік»

 42. Про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг

 43. Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг у Солонянській  селищній громаді на 2019-2021 роки

 44. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних громад України"

 45. Про внесення змін до штатного розпису централізованої бухгалтерії відділу освіти виконавчого комітету Солонянської  селищної ради

 46. Про структуру та умови оплати праці працівників служби у справах

   дітей виконавчого комітету Солонянської селищної ради

 47.  Про затвердження структури та граничної чисельності працівників комунального закладу «Малий груповий будинок» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

 48. Про затвердження Положення про  відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Солонянської  селищної ради

 49. Про  затвердження статуту закладу загальної середньої освіти «Тритузнянська гімназія»  Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь