36 сесія

1. Звіт про виконання Програми соціально-економічного  розвитку  у 2018 році
  2. Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-34/VII від 04.12.2018 «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку селищної ради на 2019 рік»
  3. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці селища Солоне Солонянського району Дніпропетровської області.
  4. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі-підприємцю Козинчук Ользі Петрівні.
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Задернюка, 253а
  6. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 17.04.2013 року №9-29/ VІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у приватну власність під будівництва та обслуговування гаражів»
  7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам
  8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою водоохоронної зони та прибережної захисної смуги громадянину Жалковському Анатолію Васильовичу.
  9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу громадянам.
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам
  13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Виборному Петру Петровичу.
  14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Зінченку Костянтину Олександровичу.
  15.  Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової спорудиза адресою смт Солоне, вул. Соборна, 69-б №1 та №2 фізичній особі-підприємцю Козинчук Ользі Петрівні.
  16.  Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Гагаріна, 11 Товариству з обмеженою відповідальністю «Завод Агрополімер».
  17. Про передачу у користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності, Товариству з обмеженою відповідальністю «ТИТАН ТЕПЛОЕНЕРГО».
  18. Звіт про роботу відділу освіти виконавчого комітету  Солонянської селищної ради за 2018 рік
  19. Про внесення змін до рішення селищної ради № 12-35/VІІ від18.12.2018 «Про затвердження структури та штатної чисельності установ  Солонянської селищної ради»
  20. Звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік   по доходах
  21. Звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік по видатках