35 сесія

1. Про встановлення  розміру допомоги  на поховання деяких категорій осіб у 2019 році.

2. Про структуру та умови оплати праці працівників апарату виконавчого комітету  Солонянської селищної ради

3. Про затвердження структури та штатної чисельності установ  Солонянської селищної ради

4. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Трегуб Юлії Миколаївні.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.

9. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 17.04.1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадян».

10. Про затвердження Положення Комунального закладу фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради в новій редакції.

11. Про надання дозволу на розроблення паспорту прив’язки щодо розміщення зблокованої групи тимчасових споруд фізичній особі-підприємцю Стасюку Олександру Васильовичу.

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Дегтярьовій Ользі Миколаївні

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Андрусік Наталії Юріївні.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гавронському Геннадію Франковичу

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Дегтярьову Павлу Миколайовичу

16. Про структуру та умови оплати праці працівників відділу освіти  виконавчого комітету Солонянської селищної ради

17. Про затвердження структури  та штатної чисельності  закладів освіти та установ відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради