A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

34 сесія

 

 1. Про затвердження плану діяльності Солонянської селищної ради з підготовки проектів  регуляторних актів у 2019 році
 2. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних підприємств Солонянської  селищної ради
 3. Про затвердження  Програми  надання фінансової підтримки комунальним підприємствам, що належать до комунальної власності Солонянської селищної ради  на 2019 – 2023 роки
 4. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку селищної ради на 2019 рік
 5. Про затвердження Програми  розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Солонянській селищній раді Дніпропетровської області на 2019-2023 роки
 6. Заходи Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги
 7. Про продовження терміну дії «Місцевої цільової Програми забезпечення проведення призову громадян України на строкову військову службу, призову на військову службу за контрактом та по підготовці до мобілізації військовозобов’язаних на території Солонянської селищної ради на 2017-2018 роки».
 8. Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна , що є власністю фізичних та юридичних осіб.
 9. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.
 10. Про визнання рішень Солонянської селищної ради такими, що втратили чинність.
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Червоній Раїсі Михайлівни.
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Григоренко Вікторії Сергіївні.
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Литвиненко Олені Федорівні.
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Паленко Парасковії Михайлівни.
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Піткільову Сергію Олександровичу.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Безрукавому Богдану Михайловичу.
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Крутоголову Григорію Васильовичу.
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Григоренко Вікторії Сергіївни.
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кондрашиній Наталі Миколаївні.
 20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Піткільову Івану Олександровичу.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Паленко Парасковії Михайлівні.
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Піткільову Сергію Олександровичу.
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Чуглазовій Інні Вікторівні.
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Кисловському Віталію Костянтиновичу.
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Козарю Анатолію Михайловичу.
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Котенко Людмилі Едуардівні.
 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Шевчук Людмилі Михайлівні.
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Коломойцю Василю Миколайовичу.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Ткаченко Людмилі Іванівні.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Дейнезі  Руслану Олександровичу.
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Косих Євгену Геннадійовичу
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Ткаченко Олені Михайлівні.
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу громадянам.
 35. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, машинобудівної та іншої промисловості Товариству з обмеженою відповідальністю «Привільнянське хлібозаготівельне підприємство».
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду з правом викупу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови громадянину Бубнову Роману Івановичу.
 39. Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди за адресою смт Солоне, вул. Усенка, 46-А фізичні особі – підприємцю Корецькій Наталі Володимирівні.
 40. Про надання дозволу на розроблення паспорту прив’язки щодо розміщенняя зблокованої групи тимчасових споруд та на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюються права сервітуту фізичній особі-підприємцю Жалковському Анатолію Васильовичу.
 41. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 23.09.2016 року №28-14/VII «Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту».
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.
 43. Про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва.
 44. Про затвердження Типового договору оренди комунального майна Солонянської селищної ради в новій редакції.
 45. Про передачу у користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності, Комунальному закладу «Обласний центр медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради.
 46. Про передачу у користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності. Управлінню соціального захисту населення Солонянської районної державної адміністрації.
 47. Про передачу у користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності, комунальному підприємству «Автопідприємство санітарного транспорту» Дніпровської міської ради.
 48. Про передачу в оперативне управління Комунального закладу "Солонянський будинок культури Солонянської селищної ради Дніпропетровської області" комунального майна Солонянської селищної ради.
 49. Про внесення змін до установчих документів Комунального закладу освіти «Кам’янський дошкільний навчальний заклад «Топольок» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.
 50. ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА (проект) до  рішення  сесії  селищної  ради  № 0-34 /УІІ від 04 грудня 2018 року.  «Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 4-25/УІІ  від 15.12.2017  року  «Про  селищний  бюджет  на  2018  рік»
 51. Про житловий фонд службового призначення
 52. Про внесення доповнення до рішення Солонянської селищної ради від 27.04.2016 року №6-8/VII "Про затвердження Переліку о'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради"
 53. Про внесення змін та  доповнень до Статуту комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр»   Солонянської селищної ради  та затвердження Порядку конкурсного добору директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»
 54. Про  встановлення чисельності  працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь