A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

33 сесія

 1. Про прийняття у комунальну власність Солонянської селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
 2. Про затвердження Типового Договору оренди земельної ділянки.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Закладу загальної середньої освіти «Солонянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області смт Солоне, вул. Строменко, 50.
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Лисенко Ніні Єгорівні.
 5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Будкевичу Степану Олексійовичу.
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Гавронському Ростиславу Геннадійовичу.
 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Дубровському Вячеславу Володимировичу.
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Підганяк Любові Георгіївні.
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Шпак Анні Вікторівні.
 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування кредитно-фінансових установ АТ «Райффайзен Банк Аваль».
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Лещенку Дмитру Володимировичу.
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Будкевичу Степану Олексійовичу.
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бойко Тетяні Михайлівні.
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гольману Олександру Володимировичу.
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Абросімову Олександру Івановичу.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Остроговій Людмилі Миколаївні.
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Литвиненко Олені Федорівні.
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гаркуші Тетяні Михайлівні.
 19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу громадянам.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянину Богатчуку Івану Івановичу.
 25. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою смт Солоне, вул. Усенко, 34-а ФОП Жиленко Світлані Іванівні.
 26. Про надання дозволу на розроблення паспорту прив’язки щодо розміщення тимчасової споруди фізичній особі-підприємцю Корецькій Наталі Володимирівні.
 27. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою смт Солоне, Ринкова площа, 19 фізичній особі-підприємцю Козинчук Ользі Петрівні.
 28. Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди за адресою смт Солоне, вул. Соборна, 3-А фізичні особі-підприємцю Марочко Анжелі Михайлівні.
 29. Про затвердження Актів визначення розрахунку суми втрат селищного бюджету від недоотримання коштів за фактичне землекористування.
 30. Про скасування рішення Солонянської селищної ради від 18.10.2018 року
  №20-23/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та  споруд громадянці Шпак Ларисі Миколаївні».
 31. Про скасування рішень Солонянської селищної ради.
 32. Про внесення доповнення до рішення Солонянської селищної ради від 27.04.2016 року №6-8/VII «Про затвердження Переліку об'єктів комунальної власності Солонянської селищної ради».
 33. Про внесення доповнення до рішення Солонянської селищної ради від 27.04.2016 року №7-8/VII «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності».
 34. Про  звільнення від батьківської плати за харчування учнів закладів загальної середньої освіти  Солонянської селищної ради на 2018-2019 навчальний рік

 35. Про   закупівлю послуги з організації харчування учнів КЗО Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

 36. ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА до  проекту рішення  сесії  селищної  ради  № 0-33 /УІІ від 30 жовтня 2018 року.«Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 4-25/УІІ  від 15.12.2017  року  «Про  селищний  бюджет  на  2018  рік»

 37. Про затверження Положення про надання платних послуг Комунального позашкільного заладу освіти "Дитячо-юнацька спортивна школа" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь