A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

29 сесія

 1. Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Солонянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок неправомірного невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушення законодавства про плату за землю. Порядок. Додаток 1, Додаток 2Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5.
 2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Харламову Ярославу Романовичу.
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кисловському Олегу Віталійовичу.
 4. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність громадянам Кульбаці Любові Тарасівні, Леськів Оксані Тарасівні та Леськів Наталі Іванівні.
 5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Тимофєєву Андрію Ігоровичу.
 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Зінченку Максиму Костянтиновичу.
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Запорожець Олені Сергіївні.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд громадянам.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Штогріну Едварду Юрійовичу.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ДРУЖБА».
 14. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 05.04.2018 року №60-27/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
 15. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 07.06.2018 року №23-28/ VП «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва малого групового будинку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування».
 16. Про погодження надання земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність громадянам
 17. Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 24.03.2016 року з Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації «Дніпропетровськгаз».
 18. Про надання дозволу на розроблення паспорту прив’язки щодо розміщення зблокованої групи тимчасових споруд фізичній особі-підприємцю Пікінеру Анатолію Петровичу.
 19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюються права сервітуту фізичній особі-підприємцю Нечипоренко Ользі Вікторівні.
 20. Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, №26-в/3 фізичній особі-підприємцю Вовк Олені Олександрівні.
 21. Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди за адресою смт Солоне, Ринкова площа, 5 фізичній особі-підприємцю Вакульчук Оксані Володимирівні.
 22. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Василівка, вул. Переможна, №66-А громадянину Кіфі Анатолію Івановичу.
 23. Про  надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення   земельних ділянок в оренду для городництва громадянам.
 24. Про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва.
 25. Про скасування рішення Солонянської селищної ради від 17.04.1996 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадян».
 26. Про внесення змін та скасування частини рішення Солонянської селищної ради від 04.12.2013 року «Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у приватну власність».
 27. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 11.03.2016 року №13-6/VII «Про затвердження Порядку про встановлення розміру орендної плати на земельні ділянки». Додаток до рішення.
 28. Про внесення доповнення до рішення селищної ради від 27.04.2016 року № 6-8/VII «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Солонянської селищної ради».
 29. Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Солонянської селищної ради та типових договорів.
 30. Про передачу у користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності, фізичній особі-підприємцю Супруненко Валентині Адамівні.
 31. Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорівзакладів загальної середньої освіти. Положнення, перелік питань.
 32. Про  перейменування та затвердження статуту закладу загальної середньої освіти «Солонянська гімназія»  Солонянської селищної ради Дніпропетровської області. Статут.
 33. Про створення комунального позашкільного закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Солонянської селищної ради Дніпропетровської  області. Статут.
 34. ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА до  рішення  сесії  селищної  ради  № /УІІ від  11 липня 2018 року. «Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 4-25/УІІ  від 15.12.2017  року  «Про  селищний  бюджет  на  2018  рік»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь