A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

28 сесія

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2018 року
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради № №16-8/VII від 27.04.2016 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які виносяться на аукціон (земельні торги).
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Задернюка, №253а .
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Трушину Юрію Вікторовичу.
 5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Сідому Миколі Сергійовичу.
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянці Лозовій Аллі Іванівні.
 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Петриченку Олександру Євгеновичу.
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Терпай Олександру Юрійовичу.
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Терпай Ілоні Василівні.
 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Недолугій Валентині Володимирівні.
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Стовповському Олександру Васильовичу.
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Акастьолову Юрію Григоровичу.
 13. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 25.08.2011 року №21-11/VI "Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для передачі в приватну власність громадян".
 14. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 04.12.2013 року №12-36/VI «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів»
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Махріній Стефанії Михайлівні.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Лисенко Ніні Єгорівні.
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Андрусішину Станіславу Анатолійовичу.
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту змлеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянину Богатчуку Івану Івановичу.
 19. Про надання дозволу на розроблення паспорту прив’язки щодо розміщення зблокованої групи тимчасових споруд та на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюються права сервітуту фізичній особі-підприємцю Марочко Анжелі Михайлівні.
 20. Про надання дозволу на розроблення паспорту прив’язки щодо розміщення зблокованої групи тимчасових споруд фізичній особі-підприємцю Чекурді Сергію Анатолійовичу.
 21. Про надання на розроблення паспорту прив'язки щодо розміщення тимчасової споруди та на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту фізичній особі-підприємцю Данову Сергію Михайловичу.
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Стефурину Ярославу Дмитровичу.
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Дерманець Миколі Васильовичу.
 24. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянину Мулько Анатолію Володимировичу.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Комунальному закладу освіти Солонянське Навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради смт Солоне, вул. Шевченко, 33.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги Комунальному закладу «Солонянська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Дніпропетровської обласної ради».
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 31. Про погодження надання земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність громадянам
 32. Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 24.03.2016 року.
 33. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Гагаріна, 4/4 громадянину Гасанову Джанполаду Алі огли.
 34. Про продовження терміну оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Петренку Юрію Миколайовичу.
 35. Про продовження терміну оренди земельної ділянки для обслуговування виробничого будинку будівлі станції технічного обслуговування громадянці Снігур Світлані Іванівні.
 36. Про продовження терміну оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Бітюкову Анатолію Захаровичу.
 37. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 23.11.2017 №53-24/VII  «Про поновлення договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Підприємству споживчої кооперації «Дніпрокоопмаркет» в смт Солоне, вул. Гагаріна, №21».
 38. Про внесння змін до рішення Солонянської селищної ради від 05.04.2018 року №60-27/VII "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі".
 39. Про скасування рішення Солонянської селищної ради від 05.04.2018 року №26-27/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Трушину Віктору Никоноровичу».
 40. Про скасування рішення Солонянської селищної ради від 29.12.1997 року «Про передачу земельних ділянок у власність громадян».
 41. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 23.09.2016 року №28-14/VII  "Про надання дозволу на розроблення технічної документації щоло встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту".
 42. Про  надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення   земельних ділянок в оренду для городництва.
 43. Про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва.
 44. Про прийняття до комунальної власності квартири для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківськьго піклування та осіб з їх числа.
 45. Про створення житлового фонду соціального призначення.
 46. Про передачу у користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності Публічному акціонерному товариству «Укрпошта».
 47. Про внесення змін до штатного розпису КЗО Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа№1  І-ІІІ ступенів-Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області
 48. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Солонянської селищної ради Комунального закладу освіти «Дитячо-юнацька спортивна школа» Солонянського району. 
 49. Про внесення змін до рішення селищної ради № 3-25/VII від 15.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік» (ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА)
 50. Про затвердження  Місцевої програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Солонянської селищної ради на 2018 – 2022 роки
 51. ЗАХОДИ ПРОГРАМИ РЕФОРМУВАННЯ ЖКГ
 52. Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-25/VІІ від 15.12.2017 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради на 2018 рік»
 53. Про затвердження переліку  проектів, що  реалізуються  за  рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та селищного бюджету  у 2018 році
 54.  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік

 55. СТАВКИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ НА 2018 РІК

 56. ПІЛЬГИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ НА 2018 РІК

 57. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

 58. СТАВКИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ НА 2019 РІК

 59. ПІЛЬГИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ НА 2019 РІК

 60. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік

 61. СТАВКИ ПОДАТКУ НА МАЙНО 2019 РІК

 62. ПІЛЬГИ ПОДАТКУ НА МАЙНО 2019 РІК

 63. Про Програму сприяння розвитку місцевого самоврядування у Солонянській ОТГ  на 2018-2020 роки
 64. Про затвердження Стратегії розвитку Солонянської селищної об’єднаної територіальної громади Солонянського району Дніпропетровської області на 2018 – 2022 роки
 65. Про прийняття до  комунальної  власності закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Солонянського району

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь