A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

27 сесія

 1. Про затвердження Правил  утримання домашніх тварин і птиці на території Солонянської селищної ради
 2. Про впровадження моделі адміністрування надання соціальних послуг із соціальної підтримки населенню Солонянської селищної ради об'єднаної територіальної громади

 3. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Солонянської селищної ради Комунального закладу культури «Районний  будинок культури Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

 4. Про затвердження  заходів «Програми  щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам, що належать до комунальної власності Солонянської селищної ради  на 2014 – 2018 роки» у 2018 році

 5. Про затвердження переліку проектів, що планується  реалізувати  у 2018 році за  рахунок субвенції з державного бюджету на території Солонянської селищної ради
 6. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Солонянської селищної ради Комунального закладу  охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Солонянської районної ради Дніпропетровської області»
 7. Про затвердження Програми інформатизації Солонянської селищної громади на 2018 – 2019 роки.
 8. Заходи Програми інформатизації Солонянської селищної громади на 2018-2019 роки
 9. Про затвердження протоколу засідання комісії щодо відбору кандидатів на посаду керівника Комунального підприємства «Солонянське житлово-комунальне управління» (знято з розгляду)
 10. Про співфінансування заходів зі створення Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Солонянської селищної ради.
 11. Про затвердження  Місцевої програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Солонянської селищної ради на 2018 – 2022 роки
 12. Заходи  Місцевої програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Солонянської селищної ради на 2018 – 2022 роки
 13. Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-25/VІІ від 15.12.2017 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради на 2018 рік»
 14. Проект рішення про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Солонянської селищної ради.
 15. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Трушину Віктору Никоноровичу.
 16. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаркуші Василю Васильовичу.
 17. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Швецю Валерію Степановичу.
 18. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Швецю Роману Валерійовичу.
 19. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та для ведення особистого селянського господарства та споруд громадянці Швець Ользі Анатоліївні.
 20. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Летучій Ніні Андріївні.
 21. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Сучко Андрію Сергійовичу.
 22. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель  та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянці Шмальченко Тетяні Геннадіївні.
 23. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Чепінській Анжелі Геннадіївні.
 24. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Харченку Юрію Юрійовичу.
 25. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для передачі в оренду з правом викупу за адресою смт Солоне, вул. Задернюка, 1 громадянці Резінкіній Людмилі Василівні.
 26. Проект рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 27. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Федіні Юлії Пилипівні.
 28. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Крихті Олександру Миколайовичу.
 29. Проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 30. Проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 31. Проект рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 32. Проект рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянину Кучеренку Степану Григоровичу.
 33. Проект рішення про внесення  змін до рішення Солонянської селищної ради від 31.05.2016 року №8-9/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів».
 34. Проект рішення про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 18.10.2017 року №53-23/ VП «Про надання дозволу на виготовлення паспорта прив’язки групи зблокованих тимчасових споруд та надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється права сервітуту ПП «Срібна Нива».
 35. Проект рішення Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 15.12.2017 року №31-25/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянці Кабаченко Світлані Іванівні».
 36. Проект рішення про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 15.12.2017 року №40-25/ VП «Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 18.10.2017 №34-23/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Борисенко Вікторії Олександрівні»
 37. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва.
 38. Проект рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в межах водоохоронної зони та прибережної захисної смуги громадянці Лебідь Тетяні Миколаївні.
 39. Проект рішення про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва.
 40. Проект рішення про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Шевченко, 26 Публічному акціонерному товариству «Укрнафта».
 41. Проект рішення про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та осблуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Гагаріна, 24-А громадянину Сачко Артему Віталійовичу.
 42. Проект рішення Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Аполлонівка, вул. Молодіжна, 25 громадянину Атаманенку Миколі Івановичу.
 43. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Гагаріна, 40а  громадянину Матвійчуку Павлу Васильовичу.
 44. Проект рішення Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, вул. Гагаріна, 25/1 громадянину Коломоєць Олександру Володимировичу.
 45. Проект рішення Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди за адресою с. Гончарка, вул. Комарова, №64/а громадянці Строменко Наталії Дмитрівні.
 46. Про надання дозволу на розроблення паспорту прив’язки щодо розміщення зблокованої групи тимчасових споруд фізичній особі-підприємцю Вакульчук Оксані Володимирівні.
 47. Проект рішення про погодження надання земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність громадянам.
 48. Проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянці Міщенко Галині  Іванівні за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 42/4.
 49. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 50. Проект рішення про  внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Солонянської об’єднаної територіальної громади на 2018-2021 рр.
 51. Проект рішення про затвердження Положень про філії КЗО Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа  № 1 І-ІІІ ступенів- Центр позашкільної освіти » (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.
 52. Проект рішення про  вступ до   асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних  територіальних громад»
 53. Проект рішення "Про   забезпечення фінансування галузі освіта у 2018 році"
 54. ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА (ПРОЕКТ) до  рішення  сесії  селищної  ради  №27 /УІІ від  5 квітня 2018 року. «Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 4-25/УІІ  від 15.12.2017  року  «Про  селищний  бюджет  на  2018  рік»

 55. Проект рішення про передачу в оперативне управління Комунальним закладам освіти майна комунальної власності територіальної громади Солонянської селищної ради.

 56. Проект рішення про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 31.07.2018 року №9-22/VII "Про передачу в оперативне управління Комунальним закладам освіти майна комунальної власності територіальної громади Солонянської селищної ради"

 57. Проект рішення про передачу в оперативне управління Комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" Солонянської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади Солонянської селищної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь