A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

26 сесія

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2018 рік

 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік

 3. Про продовження терміну дії договору з ТОВ «АкваТехПром» на надання послуг з вивезення побутових відходів

 4. Про затвердження Правил  утримання домашніх тварин на території Солонянської селищної ради
 5. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Кіфі Анатолію Івановичу.
 6. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Філончуку Дмитру Анатолійовичу.
 7. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Рибальченку Владисаву Анатолійовичу.
 8. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Крохмалю Вячеславу Олександровичу.
 9. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Філіпову Євгенію Петровичу.
 10. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Бакуменку Володимиру Миколайовичу.
 11. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Гречаному Олександру Олександровичу.
 12. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Тонояну Максиму Тиграновичу.
 13. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Калиничу Івану Дмитровичу.
 14. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Самоткану Руслану Васильовичу.
 15. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Паламарю Володимиру Миколайовичу.
 16. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Заїкі Сергію Анатолійовичу.
 17. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Ющуку Валерію Володимировичу.
 18. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Потуремцю Володимиру Володимировичу.
 19. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Строменку Євгенію Вікторовичу.
 20. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Галибіну Василю Анатолійовичу.
 21. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Галибіну Сергію Ігоровичу.
 22. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Смолі Сергію Олександровичу.
 23. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Хоролець Василю Сергійовичу.
 24. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Микуленку Павлу Вікторовичу.
 25. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянину Філончуку Дмитру Анатолійовичу.
 26. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Козару Юрію Анатолійовичу.
 27. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Об’єднанню співвласників багатоквартирного житлового будинку «Дружба».
 28. Проект рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі фізичній особі-підприємцю Вовк Олені Олександрівні.
 29. Проект рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Пелих Вірі Григорівні.
 30. Проект рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Солонянської селищної ради.
 31. Проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Гладченку Олександру Леонідовичу.
 32. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель  торгівлі в с. Сергіївка, вул. Центральна, 34 громадянці Гасановій Севіндж Ейюб Кизи.
 33. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Волошину Олександру Дмитровичу.
 34. Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянину Волошину Олександру Дмитровичу.
 35. Проект рішення Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 19.04.2017 року №19-20/ VП «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу Ращик Раїсі Василівні»
 36. Проект рішення Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 23.11.2017 року №53-24/VII «Про поновлення договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  Підприємству споживчої кооперації «Дніпрокоопмаркет» в смт Солоне, вул. Гагаріна, №21»
 37. Проект рішення про скасування рішення Солонянської селищної ради від 03.09.2015 №15-56/VI «Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян»
 38. Проект рішення про скасування рішення Солонянської селищної ради від 21.02.2017 №29-19/VII «Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки»
 39. Проект рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам.
 40. Проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 41. Проект рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 42. Проект рішення про надання дозволу на розроблення паспорту прив’язки щодо розміщення зблокованої групи тимчасових споруд фізичній особі-підприємцю Строменко Наталії Дмитрівні.
 43. Проект рішення про припинення права користування земельними ділянками наданими для городництва громадянам.
 44. Про прийняття до комунальної власності Солонянської селищної ради комплектів спортивного інвентарю, обладнання, вуличних тренажерів для молоді

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь