A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

25 сесія

 1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради на 2018 рік
 2. Про встановлення  розміру допомоги  на поховання деяких категорій осіб у 2018 році.
 3. Про затвердження плану діяльності Солонянської селищної ради з підготовки проектів  регуляторних актів у 2018 році

 4. Про затвердження місцевої цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Солонянської селищної ради на 2018 – 2022 роки

 5. Про затвердження місцевої цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Солонянської селищної ради на 2018 – 2022 роки (заходи програми)
 6. Про ініціювання співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунального підприємства КП «Солонянське ЖКУ» комунальної форми власності

 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Потуремцю Віталію Вікторовичу. 
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Потуремцю В’ячеславу Вікторовичу. 
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Князєву Борису Олеговичу. 
 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Коршуну Віталію Володимировичу. 
 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Маслову Віктору Станіславовичу. 
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Логвиненку Валентину Олександровичу. 
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Будніку Андрію Анатолійовичу. 
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору громадянину Дубині Федору Федоровичу. 
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянину Жилі Григорію Миколайовичу.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянці Лебеденко Ользі Миколаївні.
 17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства громадянці Кабаченко Світлані Іванівні.
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Любович Марії Олексіївні.
 19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Сидоренку Геннадію Васильовичу.
 20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам.
 21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність громадянам Костіні Марії Володимирівні та Костіні Сергію Олександровичу.
 22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність громадянам Капустянській Ользі Олександрівни, Нісонової Інни Анатоліївни, Капустянського Сергія Анатолійовича, Данканич Тетяни Анатоліївни, Нісонової Юлії Русланівни, Капустянського Богдана Сергійовича.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу громадянці Кожушко Аліні Михайлівні.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кузьмич Наталії Олександрівни.
 25. Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Солоне, площа Ринкова, №13/1 громадянці Клименко Анні Олександрівні.
 26. Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 18.10.2017№34-23/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Борисенко Вікторії Олександрівни»
 27. Про внесення змін до пункту 1 рішення селищної ради  № 6 - 18/VІІ від 20.12.2016 «Про структуру та умови оплати праці працівників виконавчого комітету  селищної ради».
 28. Про структуру та умови оплати праці працівників апарату виконавчого комітету  селищної ради
 29. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Солонянської об’єднаної територіальної громади на 2018-2021 рр.
 30. Про  скорочення штатних одиниць.
 31. Про  структуру та умови оплати праці працівників відділу освіти виконавчого комітету  Солонянської селищної ради

 32. Про  структуру та умови оплати праці працівників служби у справах дітей виконавчого комітету  Солонянської селищної ради

 33. Про затвердження структури та штатної чисельності закладів дошкільної та загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсного центру виконавчого комітету Солонянської селищної ради на 2018 рік

 34. Про затвердження структури та штатної чисельності установ виконавчого комітету селищної ради на 2018 рік.

 35. Про затвердження Програми Солонянської селищної ради  забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа житлом на 2018 – 2020 роки   

 36. Про затвердження Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності Солонянської селищної ради  на 2018 – 2020 роки

 37. Про вартість харчування дітей  у закладах дошкільної та загальної середньої освіти

 38. Про надання пільги щодо плати за харчування у дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти

 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Комунальному закладу освіти «Аполлонівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Солонянської селищної ради.

 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Комунальному закладу освіти Солонянське Навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради с-ще Надіївка, вул. Шкільна, 2а.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь