A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

22 сесія

Проект рішення "Про перетворення комунального закладу освіти  «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад)"

Проект рішення "Про призначення директора комунального закладу  фізичної культури і спорту –  центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради

Про внесення змін до рішення селищної ради № 1-18/VІІ від 20.12.2016 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради на 2017 рік».

Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-18/VII  від 20.12.2016 «Про селищний бюджет на 2017 рік».

Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-18/VII  від 20.12.2016 «Про селищний бюджет на 2017 рік».(додаток1)

Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-18/VII  від 20.12.2016 «Про селищний бюджет на 2017 рік».(додаток 2)

Про внесення змін до рішення селищної ради № 2-18/VII  від 20.12.2016 «Про селищний бюджет на 2017 рік».(додаток3)

ПОЯСНЮВАЛЬНА  ЗАПИСКА  (ПРОЕКТ) до  рішення  сесії  селищної  ради №       «Про  внесення  змін  до  рішення  сесії  селищної   ради  № 2-18/УІІ  від 20.12.2016  року  «Про  селищний  бюджет  на  2017  рік»

Про передачу у 2018 році з селищного бюджету до районного бюджету Солонянського району медичної субвенції  у вигляді міжбюджетного трансферту на здійснення видатків  районного бюджету на  охорону здоров`я

Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури  та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Солонянської селищної ради

Про розроблення детального плану території

Про затвердження детального плану території  кварталів садибної житлової забудови в межах вулиць Перемоги – Осіння в смт Солоне

Про внесення доповнення до рішення селищної ради від 27.04.2016 року № 7-8/VII «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності»

Про внесення доповнення до рішення селищної ради від 27.04.2016 року № 6-8/VII «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Солонянської селищної ради»

Про передачу в оперативне управління Комунальним закладам освіти майна комунальної власності територіальної громади Солонянської селищної ради

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Комунальним закладам освіти Солонянської селищної ради 

Про внесення змін до рішення селищної ради №16-8/VII від 27.04.2016 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які виносяться на аукціон (земельні торги)

Про продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах у формі аукціону

Про продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення на земельних торгах у формі аукціону

Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради  від 19.04.2017 року №18-20/VII «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про внесення змін до рішення Солонянської селищної ради від 23.09.2016 року №31-14/VII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів»  Жукову Віктору Михайловичу.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Пилипенко Галині Павлівні.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянці Поповійчук Наталії Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Мартиновій Людмилі Іозасівні.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ігнатенку Сергію Володимировичу.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Крецул Світлані Миколаївні.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Костенко Лідії Петрівні.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Андрущенку Олександру Євгеновичу.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Борті Олені Дмитрівні.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Михайловій Наталії Олександрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Антоненку Сергію Георгійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Жерновому Віктору Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Красуцькому Володимиру Віталійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бурмазі Івану Федоровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Яловенко Ірині Анатоліївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Яловенко Альоні Сергіївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Письменній Світлані Станіславівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Штогріну Едварду Юрійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Мазур Олені Миколаївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Борисенко Вікторії Олександрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства: Рачковському Віталію Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Мартиновій Людмилі Іозасівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Задернюку Юрію Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Заярному Юрію Віталійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Заярному Віталію Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Смакоті Олександру Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Євченко Світлані Гервасіївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Борті Олені Дмитрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Андрущенку Олександру Євгеновичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства Жилі Павлу Анатолійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства Підгорній Олені Григорівні.

 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства Підгорному В’ячеславу Григоровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу Терпай Світлані Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянці Поповійчук Світлані Миколаївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Грипас Володимиру Івановичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кунах Сергію Вячеславовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Єрмакову Роману Володимировичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Сікан Олені Анатоліївні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Куртинцю Василю Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Калініну Андрію Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Кононенко Ніні Василівні.

Про продовження терміну оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Споживчому товариству Солонянського району, смт Солоне, вул. Соборна, №202.

Про продовження терміну оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Споживчому товариству Солонянського району, смт Солоне, вул. Усенко, №36.

Про продовження терміну оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Споживчому товариству Солонянського району, с. Аполлонівка, вул. Юбкіна,  №2.

Про продовження терміну оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Споживчому товариству Солонянського району, с. Дніпровське, вул. Центральна, №32.

Про затвердження протоколу засідання погоджувальної комісії з розгляду земельних спорі: протокол засідання №9 від 23.06.2017 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь