Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

СПИСОК ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (2017)

Посада

 

Прізвище, ім'я, по батькові

 

Селищний голова

КОПЕЙКО

Михайло Мусійович                 

Заступник селищного голови по виконавчій роботі

СИДОРЕНКО

Любов Олександрівна                                       

Секретар ради

 

КОСТЮКОВА

Тетяна Олександрівна                                       

Староста с. Кам’яне

ЯРОШЕНКО

Юрій Васильович

Староста с. Василівка

КІНАШ

 Олена Леонідівна

Староста с. Широке

ОБЕРЕМОК

Володимир Васильович

Староста с. Тритузне

ЛИТВИНЕНКО

Лілія Валентинівна

Староста с. Аполлонівка

СЛІПЧЕНКО

Віктор Володимирович

Провідний спеціаліст з питань економічного розвитку та інвестицій

КОНОВАЛОВА

 Олена Вікторівна

Державний реєстратор реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців

СТІГАР

Віталій Анатолійович

Державний реєстратор реєстрації  прав на нерухоме майно

АНДРЕЙЧЕНКО

 Ольга Павлівна

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВОЇ РОБОТИ, ДІЛОВОДСТВА ТА КОНТРОЛЮ

Начальник відділу 

ДАРМОСТУК

Людмила Василівна  

                                               

Спеціаліст

БУДКЕВИЧ

Юлія Іванівна

Спеціаліст

ЧЕРНЯК

Тетяна Михайлівна

Спеціаліст

СНІСАР

Алла Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

ТРАЙДУК

 Наталія Василівна

Спеціаліст І категорії з реєстрації фізичних осіб

СУПРУНЕНКО

 Вікторія Петрівна

Спеціаліст І категорії з питань програмування та комп’ютерних технологій

САЧКО

Артем Віталійович

Діловод-архівіст

БІЛОКОНЬ

Валентина Кирилівна

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЮРИДИЧНОЇ РОБОТИ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Начальник відділу 

МЕЛЬНИК

 Поліна Петрівна

Спеціаліст І категорії

ТИЩЕНКО

Ольга Миколаївна      

                                               

Спеціаліст І категорії

КОЛОМІЄЦЬ

Анна Орестівна

Спеціаліст

КРЕПАК

Світлана Володимирівна

Спеціаліст

ЧАЙКА

Наталя Євгенівна

Касир

ЧЕПІГА

Любов Олександрівна     

                                            

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Начальник відділу, головний бухгалтер

ЯКОВЛЄВА

Ольга Олексіївна                                                       

Провідний спеціаліст

ГОРПИНЯК

Валентина Миколаївна

 

Спеціаліст І категорії 

ПОПЛАВСЬКА

Любов Михайлівна                                              

Спеціаліст ІІ категорії 

РУЖИЦЬКА

Валентина Володимирівна                                        

Спеціаліст ІІ категорії 

ГРУШЕЦЬКА

 Світлана Корніївна                                                   

Спеціаліст І категорії

ШАТОХІНА 

Ірина Сергіївна    

                                                 

Спеціаліст І категорії

ЛУЦЕНКО

 Валентина Михайлівна

Спеціаліст І категорії 

ТЕРЕНТЬЄВА

Надія Миколаївна

Спеціаліст ІІ категорії 

ГРУША

Людмила Ярославівна  

Спеціаліст ІІ категорії 

ПЕРВІШКО

Світлана Віталіївна  

Спеціаліст І категорії 

СИДОРЕНКО

 Наталя Миколаївна

Спеціаліст І категорії

ЗВЯГІНА

Олена Юріївна

Спеціаліст ІІ категорії

КУЧЕРЯВА

 Вікторія Валеріївна

СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

ГРЕКОВА

 Ірина Вікторівна

Спеціаліст І категорії

ГРИНЧУК

Світлана Олександрівна

Спеціаліст І категорії

БОНДАР

 Андрій Миколайович

Спеціаліст ІІ категорії

БАХОВСЬКА

 Олена Йосипівна

Спеціаліст ІІ категорії

КОТЕНКО

Ірина Вікторівна

Спеціаліст

ТЕКУТЬЕВА

Марина Миколаївна

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Начальник відділу

СЕРГЄЄВА

 Олена Василівна    

Спеціаліст ІІ категорії

САМОЙЛОВ

 Олександр Вікторович

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

Начальник відділу

СІЯНКО

 Андрій Вікторович

Спеціаліст І категорії

ГЕНІНГ

Олександр Олександрович