Солонянський район, Дніпропетровська область

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

24.01.2018 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

04.12.2017 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради, а саме: вчителя-логопеда (3 вакансії), вчителя-дефектолога (1 вакансія) та практичний психолог (1 вакансія).

07.11.2017 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс

01.11.2017 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради.

Розпорядження селищного голови від 06.11.2017 №Р-329 "Про створення конкурсної комісії на заміщення посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської  селищної ради"

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Демченко Олену Анатоліївну

Розпорядження селищного голови від 29.08.2017 №К-347 «Про  оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади  керівника комунального  закладу  освіти»

Претенденти на заміщення вакантної посади:

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено  Степаненко Ольгу Іванівну

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено  Балаур Наталію Михайлівну

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено  Лугову Світлану Олександрівну

10.06.2017 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства​

27.05.2017 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  завідувача Малозахаринського сільського клубу

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено  Курінного Олександра Олександровича

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено  Сухенка Сергія Миколайовича

29.04.2017

Розпорядження селищного голови від 01.02.2017 №К-23 "Про створення конкурсної комісії на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Солонянської селищної ради"

06.01.2017

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: завідувача Широчанського сільського клубу (0,5 ставки), завідувача Аполлонівської сільської бібліотеки (0,5 ставки), завідувача Надіївської сільської бібліотеки (0,5 ставки).

Претенденти на заміщення вакантних посад:

Широчанський сільський клуб - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Бойко Ірину Василівну

Надіївська сільська бібілотека - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Пантус Світлану Миколаївну

Аполлонівська сільська бібліотека - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Пантус Світлану Миколаївну

09.07.2016

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: директора Василівського будинку культури, завідувача Жданівського сільського клубу, завідувача Кам’янського сільського будинку культури, завідувача Малозахаринського сільського клубу, директора Тритузнянського будинку культури, завідувача Широчанського сільського клубу, завідувача Аполлонівської сільської бібліотеки, завідувача Жданівської сільської бібліотеки, завідувача Малозахаринської сільської бібліотеки, завідувача Василівської сільської бібліотеки, завідувача Кам'янської сільської бібліотеки, завідувача Тритузнянської сільської бібліотеки, завідувача Широчанської сільської бібліотеки .

ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі

Рекомендаційний лист

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних

Василівський будинок культури - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Явдошляр Л.П.

Жданівський сільський клуб - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Андрусішина С.А.

Кам'янський сільський будинок культури - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Поліщук В.І.

Тритузнянський будинок культури - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Кравченко Т.І.

Малозахаринська сільська бібліотека - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Лебеденко Н.Г.

Василівська сільська бібліотека -Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Акастьолову В.Д.

Тритузнянська сільська бібліотека - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Логвиненко Н.С.

Широчанська сільська бібліотека -Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Миколаєнко Ю.О.

Малозахаринський сільський клуб - Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Козуб Ю.Г.

09.07.2016

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс щодо визначення претендента на посади:

- директора комунального закладу освіти навчально-виховного комплексу «Тритузнянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області. Місце знаходження комунальної установи: 52446, Дніпропетровська область, Солонянський район, с. Тритузне, вул. Центральна, буд. 38;

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Панчека Віталія Олексійовича

- директора комунального закладу освіти «Солонянська середня загальноосвітня школа№1 І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (опорний навчальний заклад). Місце знаходження комунальної установи: 52400, Дніпропетровська область, Солонянський район, смт. Солоне, вул. Шевченка, буд. 33

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем визначено Бондаря Володимира Анатолійовича

Претенденти на заміщення вакантних посад: