Солонянський район, Дніпропетровська область

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Розпорядження селищного голови від 29.08.2017 №К-347 «Про  оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади  керівника комунального  закладу  освіти»

Степаненко Ольга Іванівна

Балаур Наталія Михайлівна

Лугова Світлана Олександрівна

10.06.2017 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства​

27.05.2017 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  завідувача Малозахаринського сільського клубу

Курінний Олександр Олександрович

Колдубовська Наталія Анатоліївна

Сухенко Сергій Миколайович

Устіч Валерій Миколайович

29.04.2017

Микуленко Віталій Вікторович

Устіч Валерій Миколайович

Розпорядження селищного голови від 01.02.2017 №К-23 "Про створення конкурсної комісії на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Солонянської селищної ради"

06.01.2017

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: завідувача Широчанського сільського клубу (0,5 ставки), завідувача Аполлонівської сільської бібліотеки (0,5 ставки), завідувача Надіївської сільської бібліотеки (0,5 ставки).

Претенденти на заміщення вакантних посад:

Широчанський сільський клуб - Щеміль Вікторія Миколаївна

Широчанський сільський клуб -Бойко Ірина Василівна

Надіївська сільська бібілотека - Пантус Світлана Миколаївна

Аполлонівська сільська бібліотека - Пантус Світлана Миколаївна

09.07.2016

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: директора Василівського будинку культури, завідувача Жданівського сільського клубу, завідувача Кам’янського сільського будинку культури, завідувача Малозахаринського сільського клубу, директора Тритузнянського будинку культури, завідувача Широчанського сільського клубу, завідувача Аполлонівської сільської бібліотеки, завідувача Жданівської сільської бібліотеки, завідувача Малозахаринської сільської бібліотеки, завідувача Василівської сільської бібліотеки, завідувача Кам'янської сільської бібліотеки, завідувача Тритузнянської сільської бібліотеки, завідувача Широчанської сільської бібліотеки .

ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі

Рекомендаційний лист

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних

09.07.2016

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс щодо визначення претендента на посади:

- директора комунального закладу освіти навчально-виховного комплексу «Тритузнянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області. Місце знаходження комунальної установи: 52446, Дніпропетровська область, Солонянський район, с. Тритузне, вул. Центральна, буд. 38;

- директора комунального закладу освіти «Солонянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (опорний навчальний заклад). Місце знаходження комунальної установи: 52400, Дніпропетровська область, Солонянський район, смт. Солоне, вул. Шевченка, буд. 33

Претенденти на заміщення вакантних посад:

Василівський будинок культури - Явдошляр Л.П.

Жданівський сільський клуб - Андрусішин С.А.

Кам'янський сільський будинок культури - Поліщук В.І.

Тритузнянський будинок культури - Кравченко Т.І.

Малозахаринська сільська бібліотека - Лебеденко Н.Г.

Василівська сільська бібліотека - Акастьолова В.Д.

Тритузнянська сільська бібліотека - Логвиненко Н.С.

Широчанська сільська бібліотека - Миколаєнко Ю.О.

Малозахаринський сільський клуб - Козуб Ю.Г.