Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про тренінг для вчителів майбутніх перших класів з питань впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти

Дата створення: 09:17 25.02.2018

23 -24 лютого 2018 року на базі Солонянського опорного закладу було проведено тренінг для вчителів майбутніх перших класів Солонянської, Святовасилівської та Новопокровської ОТГ, Солонянського району з питань впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Захід був проведений тренерами Полятикіною Л.П., Олех О.І. та Бугрієнко В.І., які вже майже рік працюють в пілотних класах проекту "Нова українська школа" та самі пройшли ряд навчальних тренінгів з даного питання. Загалом в дводенному тренінгу прийняли участь 35 педпрацівників. Учасники тренінгу ознайомились із змістом нового Державного стандарту початкової загальної освіти, Концепцією Нової української школи, особливостями розвитку дітей 6-7- річного віку.

Свято Масляної.

Дата створення: 12:58 23.02.2018

КЗ "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради провів спортивно-розважальні заходи. Переможці були нагорождені грамотами та цінними призами. За судійство з гирьового спорту дякуємо Луговому Сергію! За солодощі для дітей дякуємо приватному підприємцю Резінкіній Л.В.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 09:15 23.02.2018

22 лютого 2018 р. команда юнаків Солонянської СШ №2 прийняла участь в зональних обласних змаганнях з волейболу. У напруженій боротьбі вони посіли 3 місце. Хлопці показали високий рівень підготовки, прагненя до перемоги, спортивний азарт. Успіхів та перемог в майбутньому юним спортсменам!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 10:56 22.02.2018

Вітаємо ученицю 11 класу Солонянського опорного закладу Лісконог Каріну та її наставника учителя біології цього закладу Пушко Інну Володимирівну із перемогою у заочному етапі обласного конкурсу науково-дослідницьких та творчих робіт для учнівської молоді «На крилах єдності». Робота в номінації «Екологія та охорона навколишнього середовища» здобула визнання і наших переможців запрошено для участі в очному етапі конкурсу.  Побажаємо учасникам удачі та перемоги в наступному етапі змагання!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про проведення Дня рідної мови в закладах освіти громади

Дата створення: 10:55 22.02.2018

Вже стало традицією відзначати 21 лютого Міжнародний день рідної мови. Оскільки для українців рідна мова завжди була святинею, багатством, предметом гордості, свято це стало одним з найулюбленіших та найважливіших. Ми кажемо «свято», а не «день», тому наша квітуча мова заслуговує вдячного та благоговійного ставлення до себе.  У закладах освіти Солонянської громади було організовано і проведено ряд заходів: години спілкування, мовознавчі турніри, конкурси, усні журнали тощо. Протягом дня звучали вірші, пісні, присвячені Україні, рідній мові. Активну участь взяли учні у виставці творів-мініатюр та малюнків під назвою «Хто мови своєї цурається, той сам себе стидається».

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 10:37 19.02.2018

Вітаємо Мануйленка Станіслава-учня 10 А класу Солонянського опорного закладу,  члена гуртка "Юні екологи" Центру позашкільної освіти із ІІІ призовим місцем у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.  Вітаємо Станіслава з перемогою, бажаємо нових перемог та досягнень! Пишаємося тобою!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про проводи зими жителями с.Аполлонівка та гостями сіл громади

Дата створення: 15:19 15.02.2018

Масляна – веселе народне гуляння, що передує стриманому часу Великого посту. Це чудовий спосіб не тільки наїстися млинців, а й відсвяткувати наближення весни!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про хід реалізації проекту «Освітлення вулиць Солоного»

Дата створення: 09:06 15.02.2018

Продовжується робота ініціативної групи по роботі над проектом «Освітлення вулиць Солоного». Нагадуємо, що до її до складу входять лідери самоврядування Солонянського опорного закладу, Солонянської СЗШ№2, педпрацівники закладів, голова Ради КЗО “Солонянське НВО” Кіприч С.А. та батьки учнів шкіл Сьомко Ю.В., Кашлюченко О.Ю., Строменко А.А.

До Уваги !!!

Дата створення: 13:15 13.02.2018