Солонянський район, Дніпропетровська область

НОВИНИ ГРОМАДИ

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про узагальнені результати вибору підручників для учнів 1,5 та 10-х класів

Дата створення: 11:16 04.06.2018

Шановні здобувачі освіти, учасники освітнього процесу, громадськість!  Пропонуємо ознайомитися із узагальненим  вибором підручників для учнів 1,5 та 10-х класів закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради, розміщеним на сайті Солонянської селищної ради за посиланням https://gromada.org.ua/gromada/solonyanska/zamovlennya-pidruchnikiv-11-29-12-19-02-2018/

Вілліл освіти Солонянської селищної ради інформує про новий шкільний автобус

Дата створення: 19:52 01.06.2018

01 червня в День захисту дітей шкільний автопарк Солонянської ОТГ поповнили ще на 1 новий автобус.  Новий автобус українського виробництва – комфортний та безпечний, розрахований на 31 посадкове місце. У ньому – м’які крісла, обмежувачі швидкості, додаткові люки, гучний зв’язок та «тривожна кнопка» виклику водія. Є місця для рюкзаків та спортивних сумок. Автотранспорт обладнаний кондиціонером, салон можна опалювати незалежно від того, чи працює двигун.

ЗАПРОШЕННЯ на свято до Міжнародного Дня захисту дітей!

Дата створення: 11:42 01.06.2018

Любі діти, шановні батьки! З нагоди свята Міжнародного Дня захисту дітей Комунальний заклад "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради запрошує всіх бажаючих в суботу 2 червня о 10-00 на дитячий майданчик дитячого садка "Сонечко" (вул.Строменко 5-б) прийняти участь у конкурсно-розважальній програмі. Ласкаво просимо!

Комунальний заклад "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради вітає з Днем захисту дітей

Дата створення: 11:20 01.06.2018

У СВІТІ ВСІ МАЛЯТА — І ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТА — ПОВИННІ ПРАВО МАТИ ЩАСЛИВИМИ ЗРОСТАТИ. В ТУРБОТЛИВІЙ КРАЇНІ, У ЛЮБЛЯЧІЙ РОДИНІ МУЖНІТИМУТЬ ЗДОРОВІ БІЛЯВІ Й ЧОРНОБРОВІ. БО ОЧІ КАРІ Й СІРІ У ЗЛАГОДІ ТА МИРІ НЕ ПЛАЧУТЬ, А СМІЮТЬСЯ, ЩО "ДІТКАМИ" ЗОВУТЬСЯ.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ МАГІСТРАЛЬНОГО ВОДОГОНУ

Дата створення: 09:10 30.05.2018

Комунальне підприємство "СОЛОНЯНСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" проводить роботи з капітального ремонту 1,8 км магістрального водогону в районі с. Оріхове.