Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради про підготовчу роботу до початку нового навчального року

Дата створення: 17:03 12.06.2018

Підготовка до нового 2018/2019 навчального року в закладах освіти Солонянської громади відбувається не лише в ремонтних роботах та оновленні матеріальної бази, про що вже говорилося вище, а в першу чергу у визначенні змістового наповнення наступного року. Робочою групою було зроблено swot-аналіз року, що завершується та визначені вектори подальшого руху. Очікувані результати спрогнозували, механізми їх досягнення обговорили. Домашнє завдання на канікули отримали! Наприкінці серпня запросимо колег до широкого діалогу!!!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про перезавантаження освіти

Дата створення: 17:05 11.06.2018

На базі КЗО Солонянське НВО "Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів-Центр позашкільної освіти" (опорний заклад) для вчителів громади відбулося "Перезавантаження освіти". Методичний квест розпочався з ранкової руханки та приємних компліментів один одному. Потім було "хвилююче море", енергійний "потяг" і нарешті, міцні обійми в знак дружньої підтримки.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про громадський звіт завідувача Надіївської філії

Дата створення: 16:23 11.06.2018

Звіти керівників закладів освіти Солонянської селищної ради в самому розпалі. 8 червня естафету звітів продовжила завідувач відокремленого підрозділу Надіївська філія І-ІІ ступенів КЗО "Солонянське НВО" Могила Олена Олександрівна.  За підсумками таємного голосування діяльність керівника закладу, яку оцінювали присутні батьки та представники громадськості, визнано: задовільною.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про підготовку закладів освіти до нового навчального року

Дата створення: 16:19 11.06.2018

І хоча навчальний рік ще завершується, підготовка до нового 2018/2019 навчального року вже на низькому старті! Фарбу для закладів загальної середньої та дошкільної освіти Солонянської селищної ради за кошти місцевого бюджету на загальну суму 94 тис.грн. придбано! За кілька тижнів розпочнуться ремонтні роботи.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про громадський звіт директора Аполлонівської СЗШ

Дата створення: 16:10 11.06.2018

07 червня відбувся звіт директора Аполлонівської СЗШ Балаур Наталіїї Михайлівни. На збори були запрошені: староста Аполлонівського округу, голова профспілкового комітету педагогічний та батьківські колективи, громадськість села.  У своєму звіті директор школи у повному обсязі розкрила суть роботи закладу за 2017-2018 навчальний рік. Наталія Михайлівна наголосила, що є ряд проблем, які потребують вирішення і школа розраховує на підтримку та співпрацю з громадою села. Виступаючі відзначили позитивний результат в роботі директора. Присутні на зборах, одноголосно, визнали роботу директора Балаур Н.М. за звітний рік задовільною.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про тренінг для вчителів англійської мови у рамках Концепції Нової української школи

Дата створення: 16:05 11.06.2018

8 червня на базі Солонянського опорного закладу відбувся перший тренінг вчителів англійської мови у рамках Концепції Нової української школи.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про навчальний тренінг проекту «Zero Waste School»

Дата створення: 10:48 07.06.2018

Нагадуємо, що команда КЗО Солонянське НВО «Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ст.-Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) стала  однією з 50-ти українських шкіл переможців проекту «Zero Waste School» від Фонду Кличка .

Свято до Міжнародного Дня захисту дітей!

Дата створення: 15:43 06.06.2018

Комунальний заклад "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради на базі дитячого клубу "Перлина" провели командні спортивно-розважальні змагання "Веселі старти" приурочені до Міжнародного Дня захисту дітей. Почали зі жвавої цікавої зарядки, продовжили змаганнями з дартсу, волейболу, стрибки на батуті, перетягування канату, змагання з елементами вправ з м'ячем, стрибунці на скакалці, найменшекі змагалися з вправ по перетягуванню машинок та складання фішок по кольорам. Пригощались власноруч приготованим лимонадом "Вітамінка". Було присутніх 35 дітей та брало участь у змаганнях 20 дітей.

До уваги мешканців та гостей громади!

Дата створення: 13:50 05.06.2018

 До уваги мешканців та гостей громади!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про навчання вчителів майбутніх перших класів з впровадження концепції " Нова українська школа"

Дата створення: 11:48 04.06.2018

2 червня 2018 року на базі КЗО   Солонянське НВО «Солонянська СЗШ№1 І-ІІІст.-Центр позашкільної освіти» (опорний заклад)  пройшов перший тренінг для вчителів початкових класів Солонянської, Новопокровської, Святовасилівської ОТГ та Солонянського району з впровадження концепції " Нова українська школа" в початковій ланці Гра по - новому, навчання по - іншому в освітньому просторі початкової школи.