Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про зональні змагання з шахів та шашок серед учнів закладів освіти Солонянської громади

Дата створення: 16:41 14.03.2018

13 березня на базі  КЗО «Солонянська СЗШ№2 І-ІІІ ступенів»  відбулися зональні змагання з шахів та шашок серед учнів закладів освіти Солонянської громади. Призові місця вибороли наступні команди:

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про навчальний візит голів та старост Київської, Херсонської, Кіровоградської та Миколаївської областей до Солонянської громади

Дата створення: 10:25 14.03.2018

Сьогодні Солонянський опорний заклад та інклюзивно-ресурсний центр гостинно відчинили двері ще перед однією делегацією відвідувачів- головами та старостами Київської, Херсонської, Кіровоградської та Миколаївської областей, які в рамках візиту Віце-прем'єр міністра Г.Зубка завітали з навчальним візитом до Солонянської громади. 

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про перемогу в конкурсі

Дата створення: 14:11 13.03.2018

Раді повідомити приємну новину: Солонянська селищна рада зайняла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини» в номінації «Краща практика дружнього до дитини міста (селища, села)» із проектом «Доступна інклюзивна освіта Солонянщини».

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про робочий візит заступника Міністра освіти й науки України Павла Кузьмовича Хобзея до Солонянського опорного закладу

Дата створення: 14:07 13.03.2018

13 березня заступник Міністра освіти й науки України Павло Кузьмович Хобзей побував з робочою поїздкою в Солонянському опорному закладі та інклюзивно-ресурсному центрі. Під час зустрічі з вчителями, директором департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Полторацьким О.В., керівництвом Солонянської селищної ради: селищним головою Копейко М.М. та начальником відділу освіти Грековою І.В. він обговорив пілотне впровадження в закладі освіти нового Державного стандарту початкової освіти, що розпочалося у межах реформи «Нова українська школа» з 1 вересня 2017 року, хід проведення ремонтних робіт та необхідність створення сучасного освітнього середовища у кожній громаді та школі, осучаснення матеріально-технічної бази, оновлення кабінетів та зміни підходу до навчання.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 09:29 28.02.2018

Вітаємо з перемогою в заключому турі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з екології виховаців гуртка "Юні екологи" Центру позашкільної освіти Лісконог Каріну й Мануйленко Станіслава, які презентували науково - дослідницькі роботи "Особливості перебігу фотосинтезу в рослинах різних екологічних груп", "Проблеми йододефіциту в організмі людини та його профілактика", виконані на заняттях гуртка. Роботи гуртківців визнані призовими. Наставником переможців є керівник гуртка Пушко Інна Володимирівна. Вітаємо команду з перемогою! Бажаємо їм творчих злетів та подальших перемог!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про зустріч ініціативної групи по виробленню спільного плану роботи по профілактиці шкідливих звичок серед учнів та молоді

Дата створення: 09:28 28.02.2018

23 лютого 2018 року відбулась зустріч ініціативної групи з керівником благодійного фонду ОО «Снайпер» Лавровим Юрієм Володимировичем. У зустрічі, під головуванням М.М.Копейка, селищного голови, прийняли участь представники відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради, служби у справах дітей, закладів охорони здоров’я, відділення поліції, громадські організації.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про зустріч учасників Всеукраїнського проекту "Демократична школа"

Дата створення: 18:00 27.02.2018

26 лютого в Солонянському опорному закладі відбулась зустріч учасників Всеукраїнського проекту "Демократична школа". Учасниками тренінгу були обговорені демократичні зміни у школі, які відбулися з того часу, як заклад долучився до цього проекту. Робоча група опрацювала інструменти розвитку школи та реалізацію плану подальших дій для демократичних змін у закладі освіти.