14-го квітня 2017 року на базі Тритузнянського НВК відбулися районні змагання з легкоатлетичного чотириборства. У змаганнях взяли участь 18 шкільних команд у складі 4-х осіб – юнаків і дівчат (2002 року народження та молодші). Загальна кількість учасників склала 75 учнів.
Юні спортсмени змагалися у бігу на дистанції 60 м і 800 м, метанні м’яча та стрибках у довжину.

За результатами командного заліку призові місця розподілилися наступним чином: І місце виборола Святовасилівська СЗШ (668 очок), ІІ місце отримала Березнуватівська СЗШ (660 очок), ІІІ місце – Василівська філія (609 очок).

Особисті результати учасників розподілилися наступним чином:
серед дівчат І місце виборола  Демченко Катерина (Солонянська СЗШ №2), ІІ місце -  Ящук Валерія (Святовасилівська СЗШ), ІІІ місце - Попенко Алла (Святовасилівська СЗШ). Серед хлопців І місце зайняв Бережний Максим (Петриківська НСШ), ІІ місце - Залужній Станіслав (Святовасилівська СЗШ), ІІІ місце - Рижков Радіон (Багатська СЗШ). Вітаємо юних спортсменів та бажаємо їм подальших звершень!

Під час урочистого відкриття змагань Баралей Ірину Миколаївну, вчителя фізичної культури КЗО НВК «Тритузнянська середня загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» було нагороджено грамотою департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу підготовки юних спортсменів, формування здорового способу життя та  активну життєву позицію з виховання патріотів України. Щиро вітаємо Ірину Миколаївну та висловлюємо вдячність за підготовку та організацію багатьох спортивно-масових заходів різних рівнів.