Наприкінці  жовтня 2016 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських олімпіад 2016-2017 н.р серед учнів 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Солонянської селищної ради.

Уже визначені перші переможці, які розпочнуть цілеспрямовану підготовку для участі в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад.

Першою стартувала олімпіада з екології для учнів 10-11- х  класів, в якій взяли участь представники від двох навчальних закладів Солонянської селищної ради: Солонянської СЗШ№1 (опорний заклад) та Тритузнянського НВК. Переможницею олімпіади з даного предмету стала учениця Солонянської СЗШ№1 (опорний заклад) Полякова Катерина.

В перший тиждень листопада естафету перейняли  олімпіади з правознавства та біології, в яких прийняли участь учні 8-11 класів усіх ЗНЗ Солонянської селищної ради. Переможцями  олімпіади з правознавства серед  учнів 9 – х класів став учень Аполлонівської СЗШ – Лимар Богдан;    серед учнів 10 –х класів - учениця Солонянської СЗШ№2  Киях Марія,  та 11 – х  - учениця Солонянської СЗШ№2 Горбач Діана.

Бажаємо першим переможцям ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад успіхів під час участі в ІІІ (обласному) етапі.