Солонянський район, Дніпропетровська область

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ЩОДО ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ КЕРІВНИКА КП "СОЛОНЯНСЬКЕ ЖКУ" ЗВІТУЄ ПРО ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ!!!

01.02.2018 року  о 14.00 годині відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатів на заміщення вакантної посади керівника Комунального підприємства «Солонянське житлово-комунальне управління».

До складу комісії увійшли: Сидоренко Л.О. – голова комісії, Мельник П.П. – секретар комісії, Бойко В.І., Гамота А.П., Кіприч С.А., Красюк К.М., Сергєєва О.В., Мартинович О.С., Біжко Г.М. - члени комісії.

На засіданні комісії розглядалися подані документи кандидатами та вирішувалося питання про можливість допуску до другого етапу, а саме участі у конкурсі.

Таким чином комісія вирішила провести співбесіду з кандидатами, яка призначена на 05.02.2018 року о 14.00 годині.