Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про хід реалізації проекту «Освітлення вулиць Солоного»

Продовжується робота ініціативної групи по роботі над проектом «Освітлення вулиць Солоного». Нагадуємо, що до її до складу входять лідери самоврядування Солонянського опорного закладу, Солонянської СЗШ№2, педпрацівники закладів, голова Ради КЗО “Солонянське НВО” Кіприч С.А. та батьки учнів шкіл Сьомко Ю.В., Кашлюченко О.Ю., Строменко А.А.Проект організовано з метою оцінки якості освітлення вулиць Солоного, встановлення кількості неосвітлених та причин цього факту, надання пропозицій селищному голові для вирішення питання.
На І та ІІ етапах проекту було сформовано команду та проведено дослідження освітлення вулиць Солоного. Визначено позначки для мапування: зелений колір — зразкова якість освітлення, жовтий — задовільна, червоний — незадовільна. Результатом роботи попередніх двох етапів стала мапа. 
Під час засідання фокус-групи були підведенні висновки про те, що вцілому від початку існування Солонянської об’єднаної громади суттєво на краще змінилася ситуація з освітленням, але водночас без освітлення залишаються вулиці Молодіжна, Креміня, Незалежності, переїзд між Соборною і Задернюка.
В подальшому ініціативна група планує провести опитувальну анкету та розповсюдити її серед мешканців неосвітлених вулиць; проаналізувати результати й зустрітися з депутатами, які живуть на зазначених територіях з метою визначення доцільних подальших дій.
Кого зацікавив проект, хто має бажання прийняти участь в ньому-долучайтеся!« повернутися до списку новин