Солонянський район, Дніпропетровська область

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про громадський звіт директора Аполлонівської СЗШ

07 червня відбувся звіт директора Аполлонівської СЗШ Балаур Наталіїї Михайлівни. На збори були запрошені: староста Аполлонівського округу, голова профспілкового комітету педагогічний та батьківські колективи, громадськість села.
У своєму звіті директор школи у повному обсязі розкрила суть роботи закладу за 2017-2018 навчальний рік. Наталія Михайлівна наголосила, що є ряд проблем, які потребують вирішення і школа розраховує на підтримку та співпрацю з громадою села.
Виступаючі відзначили позитивний результат в роботі директора. Присутні на зборах, одноголосно, визнали роботу директора Балаур Н.М. за звітний рік задовільною.