Гарного весняного дня, в пору краси, розквіту та цвітіння, Україна святкує Всесвітній день вишиванки. 17 травня заклади освіти Солонянської громади долучилися до святкування цього свята. Це свято справжньої краси, коли ми маємо змогу віддати шану нашому прадавньому символу, оберегові духовності нашого народу - вишитій сорочці.

Візерунки на полотні - це не просто прикраса, коштовна оздоба одягу для українців. То барвистий літопис нації, історія його звичаїв і вірувань. То унікальний символ України, таємничий код її ідентичності.
З метою виховання у вихованців та учнів почуття патріотизму, національної гордості, поваги до символіки рідної країни в школах і дитячих садках Солонянської громади були проведені урочисті лінійки і святкові заходи, присвячені Дню вишиванки. Цього дня чи не в усіх закладах освіти громади – дошкільних, загальноосвітніх дітки, молодь, педагоги одягли вишиті сорочки, сукні, уквітчали волосся стрічками, прикрасами у вигляді маку, калинових кетягів тощо.
Фоторепортаж з місць подій додається…