Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про  солодкі подарунки до новорічних та різдвяних свят для малечі пільгових категорій 

На порозі прийдешніх новорічних свят у центрі уваги, звичайно, діти. Саме вони найбільше їх чекають, бо вірять у їх чарівну силу і сподіваються на подарунки.
За ініціативи селищного голови Копейка М.М. небайдужі меценати, добродії додали святкового настрою малечі пільгових категорій (дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, з малозабезпечених та багатодітних сімей), закупивши для них солодкі подарунки до новорічних та різдвяних свят на суму 2000 грн. Отримали їх 88 вихованців зазначених категорій закладів дошкільної освіти Солонянської селищної ради: 49 – Солонянський ДНЗ «Золотий півник», 14 – Василівський ДНЗ «Малятко», по 8 – Аполлонівський ДНЗ «Ромашка» та Широчанський ДНЗ «Барвінок», 4 – Надіївський ДНЗ «Дюймовочка», по 2 – Кам’янський ДНЗ «Топольок» та дошкільне відділення Тритузнянського НВК, 1 – д/в відокремленого підрозділу Малозахаринський НВК. 
Дарувати подарунки дуже приємно, а зробити це для дітей, які, як ніхто інший, цього потребують, вдвічі приємніше. 
Хай буде більше радісних подій у Новому 2018 році!« повернутися до списку новин