Підготовка до початку нового навчального року потребує ретельної та якісної організації. Раді повідомити, що один із важливих кроків вже зроблено: виконавчий комітет Солонянської селищної ради вже закупив форми для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (21 учень), які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах, підпорядкованих Солонянській селищній раді на загальну суму 63 тис.грн (по 3 тис.грн на кожну дитину).
Договір про закупівлю шкільної та спортивної форми був укладений із ФОП «Петренко». Дуже задоволені якістю та швидкістю її доставки. Висловлюємо подяку Яні Леонідівні та Анатолію Миколайовичу, які не лише відповідально та з душею підійшли до підбору форми для дітей, а й самостійно доставили її до домівки кожному із учнів!