14 червня 2017 року в сесійній залі Солонянської селищної ради відбулося чергове засідання конкурсної комісії по призначенню директора КЗ фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». На засіданні були розглянуті документи трьох претендентів на посаду, які подали кандидати до участі в конкурсі Устіч В.М., Колдубовська Н.А., Сухенко С.М. Усі три пакети документів претендентів на посаду директора визнані такими, що відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам до зайняття посади. Комісією прийнято рішення про допущення кандидатів до наступного туру конкурсу, а саме публічної презентації, яка відбудеться 19 червня о 15:00 годині в сесійній залі Солонянської селищної ради.