Наук на світі є багато, їх навіть важко полічить.

Та нам їх треба добре знати, щоб Всесвітом оволодіть.

Наука ця – знайде  алмази,  вугілля, золото і мідь.

В руках людей могутній лазер  і  сотні зрошених угідь.

Наука ця– хліб мільйонотонний, дари розвіданих морів,

І винограду пишні грона й серед пустель пташиний спів.

Це атом, скорений людині, нові потужні русла рік,

Дерзання й пошуки невпинні  це наш великий славний вік!

Наука ця допомагає  ракети в космос запускать,

І будувати всюдиходи , щоб грунт на Місяці вивчать.

Продовжуючи експеримент щодо нового формату проведення Всеукраїнських олімпіад серед учнів ЗНЗ Солонянської селищної ради, 28 листопада Солонянська СЗШ№2 прийняла учасників ІІ етапу олімпіади з географії.

Під час  Coffee break (Кави-брейк)     учні загальноосвітніх закладів Солонянської громади знайомилися один з одним, ділилися враженнями від нового для декого, побаченого закладу, та намагалися передбачити, які  випробування чекають на них.

Шумейко Світлана Вікторівна, заступник директора з НВР та водночас учитель географії Солонянської СЗШ№2 поділилася з юними географами  корисними джерелами для самоосвіти та продемонструвала свій блог «Географічний калейдоскоп», на якому можна знайти цікаву інформацію, відео, програми для практичного використання, тестовий тренажер.

Дякуємо колективу Солонянської СЗШ№2 за гостинність та комфортні умови для проведення заходу!

Чекаємо на результати змагання, а на знавців англійської мови 3 грудня чекає опорний заклад та кафедра вчителів англійської мови Солонянської СЗШ№1.