Фото без описуВітаємо Пушко Інну Володимирівну, методиста КЗО  «Солонянська середня загальноосвітня школа  № 1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області, яка виборола  І місце  в обласному конкурсі методичних розробок «Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх» в номінації «Розробки збірників дидактичних матеріалів з аспектами освіти для сталого розвитку у середній школі»  за навчально-методичний посібник «Формування екологічної компетентності учнів в умовах загальноосвітнього навчального закладу».

26 квітня  на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться офіційне вручення дипломів переможцям.

Дякуємо, Інно Володимирівно, за Вашу фахову майстерність, за відповідальне ставлення до роботи, за активну громадянську позицію.

Нехай Ваша самовіддана праця буде легкою і радісною, сповненою творчістю та натхненням до нових звершень.